FIFA 21 | Ana Konu (9.10) - Sayfa 21 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Screenshot_20201106-002705_Companion.jpg

Psikolojik olarak 1 milyon barajini gectik beyler
Bunlara kiyip oyuncu da alamam ben simdi
Fifa 20de 5 milyon coinla tamamlamistim oyunu
Bunda da gidisat öyle olur

Gesendet von meinem SM-G965F mit Tapatalk

Series xte bile cok sikintili lan bu oyun
One xte mesela mac oynanirken sesler bazen birden kesiliyordu
Aynisi bunda da var ve birkac daha sacma salak sey mevcut
Bu oyun bozuk yav bildigin
Daha güclü bir donanimla da düzelmiyor
Umarim nextgen patchi alinca bazi seyler düzelmis olur :/

Gesendet von meinem SM-G965F mit Tapatalk

Cuma Cumartesi: 14-1 gibi inanilmaz bir istatistik ile kendimi pazar aksami 20-10 ile Gold 1 kurtarmam kadar sinir bozucu bir durum oldu

15 mactan 9unu kaybederek yine eliteyi kacirdik

Cuma Cumartesi: 14-1 gibi inanilmaz bir istatistik ile kendimi pazar aksami 20-10 ile Gold 1 kurtarmam kadar sinir bozucu bir durum oldu

15 mactan 9unu kaybederek yine eliteyi kacirdik
Maç kazandıkça daha da zor rakipler çıkıyor. Dün 4-1 önde olduğum maçı 7-4 kaybettim. Topu rakibe vermeyeceksin. 65-70'den sonra oyuncu değişikliği şart. Bazen oynarken maçı bırakıyorum nasıl olsa bu maçı kazandım diyorum rakibi maça ortak ediyorum. Bir de penaltı isabet oranım Shaquille O'Neal serbest atış yüzdesinden düşük

Maç kazandıkça daha da zor rakipler çıkıyor. Dün 4-1 önde olduğum maçı 7-4 kaybettim. Topu rakibe vermeyeceksin. 65-70'den sonra oyuncu değişikliği şart. Bazen oynarken maçı bırakıyorum nasıl olsa bu maçı kazandım diyorum rakibi maça ortak ediyorum. Bir de penaltı isabet oranım Shaquille O'Neal serbest atış yüzdesinden düşük

Orasi öyle tabiki ama 14-1 de öyle bosa gelmedi tabiki maclarimin hemen hemen hepsini 65-70 Topa sahibi olmakla kazandim. Son 15 macta inanilmaz momentum geldi 5 metreden kaleyi tutturamayan Messi mi istersin Hamit Altintopa dönüsen Mbappe mi istersin hersey vardi. Tabiki Bu arada rakiplerin hemen hemen hepsi sacma sapan goller atti her top önüne fln düstü Yani çok Belli ettiler momentum olayini

Üst Alt