FIFA 21 | Ana Konu (9.10) - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Proclubse birsey yapmamis gene serefsizler.
Yedek oyuncu sistemi falan gelecekmiş, özel turnuvalar falan düzenleyip, katılabilecekmişiz takımımızla galiba. Allah biliyor her sene sadece Pro Clubs için alıyorum artık ama bu sene almayacağım. FIFA 20 oynadığım en kötü FIFA oyunuydu. 21'de üstüne pek bir şey katacaklarını sanmıyorum. E-Spor mevzusu işin içine girdikçe, oyunu E-Spor oyuncularının istedikleri kıvama getireceğiz diye içine ediyorlar her sene.

PC'de senelerdir hileciler kaynıyordu.
Belki steam ile önüne geçebilirler.
Hile koruması Alt+Tab olan bir oyun FIFA maalesef. Steam üzerinden de alsanız Origin Launcher üzerinden başlatılacak oyun. Herhangi bir hile koruması da duyurmadılar 21 için. Muhtemelen aynı sorun devam edecek. Alt+Tab atınca maçtan düşmeye devam. Gerçi onu bile hileyle engelliyorlar. Bilgisayarı FIFA konusunda hiç takmıyor EA.
Steam'in tek katkısı Pro Clubs oyuncu sayısının artışı ve FUT pazarının biraz daha canlanması olacaktır bence. PS ve Xbox'ın 30Bin civarı aktif oyuncuyu gördüğü saatlerde PC'de 1000 oyuncu ancak görülüyordu Pro Clubs'da. :cofused:

Cantona gelecek herhalde ikon olarak. Neden yok oyunda diye düşünüyordum hep çok severim. David Beckhamın olmaması da ilginç geliyor. Her anlamıyla ikon olarak düşündüğünde akla gelecek ilk futbolculardan.

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cantona gelecek herhalde ikon olarak. Neden yok oyunda diye düşünüyordum hep çok severim. David Beckhamın olmaması da ilginç geliyor. Her anlamıyla ikon olarak düşündüğünde akla gelecek ilk futbolculardan.

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
PES ile anlaşması olduğu için FIFA'da görmüyoruz muhtemelen Beckham'ı

Sizce VAR olur mu?

Bu arada ilerleyen yıllarda Fifa da görmek istediğim yenilikler ;

Garip garip modlarla uğraşacaklarına NBA 2K da olduğu gibi efsane kadrolu takımlarla artık oynayabilme imkanı olsun. (00 Galatasaray, 05 Milan vs gibi) Ultimate Team'e ikon oyuncu yapacaklarına şu tarz bir şey gelsin.

Bu biraz çılgınca gelebilir ama keşke fifa da hakem olma modu olsa. Amatörden başlayıp fifa kokartı alıp şampiyonlar ligi finaline kadar uzanan bir kariyer yapabilmek muazzam olurdu.

14 yıl önce çıkan Pes 6 da takımların sadece formalarını değil şort ve konçlarını da seçebiliyorduk. Fifa şu basit olayı bile kullanıcıya sunmuyor. Bu özellikte gelse güzel olur.

Yine yıllar önce Winning Eleven ve Pes de yer alan takım seçip karıştırma özelliği fifa da olsa çok iyi olurdu.

SM-G770F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt