FIFA 21 | Ana Konu (9.10) - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Unreal Engine'dan çok umutluyum, yıllardır hayalini kurduğum şey gerçekleşecek. Umarım Konami batırmaz. Offline olarak genelde PES oynardım eskiden ama son yıllarda PES'in oynanışı da rahatsız etmeye başladı. O akıcılığı, serbestliği hissedemiyorum oyunda. Ne FIFA ne PES şu an benim için ideal futbol oyunlarından çok uzak. FIFA satın alıyorum onun da tek sebebi Pro Clubs modu. PES 2022 UE'yi görene kadar 21'i pas geçeceğim galiba iki oyun için de.

Lisans konusunda ise haklısınız, PES modlamaya öyle açık ki oyun görsel olarak, arayüz olarak başka bir seviyeye çıkabiliyor. Online taraf ile çok işi olmayan birisi için bu mükemmel bir şey.
Bakalim bende 4 gozle seneye cikacak oyunu bekliyorum. Biraz teaser measer gelir sanirim 2021'e girmeden diye dusunuyorum

Fifa 16'dan beri her sene ön siparişle alan ben bu sene oyunu indirime girmeden almam herhalde. Zaten hiçbir şey eklememişler bir de acayip pahalı o yüzden Kasım'a kadar Fifa 20 oynarız.

Kara cuma vs. geldiğüinde 150-200 e düşerse kardeşlikle alırım. Fazlası çıkmaz. 2-3 zikko özellik ekle, kadro güncelle. Ne oldu? Yeni oyun yaptık. Hastrle. Ultimate Team fetişleri yüzünden hep bunlar. Adamların umurunda mı oyun? Bi kitle yaratmışlar, tek amaçları sabah akşam kart açıp, ronaldo messi çıkarmak. İliğini kurutana kadar bu böyle devam eder. Pes bir şeyler yaparsa belki yeni motora geçerler. Bi 10 sene de o yaptıkları oyun üstünden kadro güncelleyip 60 dolar para talep etmeye devam ederler.

Üst Alt