FIFA 22 Pro Clubs | GSCimbom eSpor - Sayfa 105 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

FIFA 22 Pro Clubs | GSCimbom eSpor

10 saatlik deneme süresini bitirdim sayılır. İlk izlenimlerimi aktarayım. Öncelikle FUT oynamadım, onu oynamaya vaktim yok ancak bir kaç modu denedim.

- Oyundaki dribbling etkisi net olarak azaltılmış, sadece hızla boş alanda koşup skill yapmak çok makul bir opsiyon değil.
- Fizik gücünün oyuna etkisi arttırılmış.
- Orta kafa gollerin yüzdesi ziyadesiyle artmış, ceza sahasının her yerinden kafayla gol oluyor.
- Şutların defansa çarpıp kaleye gitmesine yönelik animasyonlar var, eskiden genelde block olur geçerdi.
- Uzaktan şutların gol olma yüzdesi ciddi şekilde artmış, plaselerde kaleciler yemiyor ama sert şutlar giriyor.
- Yakın direğe vurmak uzak direğe vurmaktan daha avantajlı Fifa 20'deki gibi.
- Elastico'nun etkinliği azalmış ama yine çok etkili. Diğer skillerde de bir tık azalma var, hızlı dribbling geçişleri avantaj sağlıyor ama hareketsizken.
- Taktiklerin yönlülüğü arttırılmış, bu avantaj olsa da hangisinin verimli olduğunu anlamak için zaman gerekecek. Yavaş oyun kur modunda bam güm hücuma çıkmanız imkansız mesela, takım paslaşa paslaşa öne ilerliyor.
- Pas yönlülüğü artmış yani oyun biraz daha zekaya yönelik olmuş, verkaçlar ve uzun topların etkinliği yine artmış önceki oyunlara göre.

Aklıma ilk gelenler bunlar, 20-21 arasındaki fark azdı, bu sefer fark daha fazla ama zamanla güncellemelerle yine 21'e benzetebilirler. Özellikle kalecilerin ekstra iyi olması zamanla değişecektir muhtemelen.

Sol kanat ve forvet mevkilerinde oynuyorum. Savunmam zayıf ortalarım şahanedir.

1000+ Maçta 500+ gol 500+ asist istatistiklerim mevcuttur.

Taliplerimi bekliyorum

He biz div1de şampiyon oluyoruz bayağı, ama any olmadan oynamıyoruz kolay kolay. Yapay zekanın defans yapması yorucu, önde atsan da kolay yiyor yapay zeka.
Sizde takımı iyi yöneten birileri var demek ki. Kimdir o prolar?

Biz takımı alınca genelde karşıdaki takım alanlar iyi olduğu için şamar oğlanı oluyoruz. Takım alırken 8.de takılıyorduk max yapay zeka ve 5 3 2 ile yükselişe geçtik.

Sizde takımı iyi yöneten birileri var demek ki. Kimdir o prolar?

Biz takımı alınca genelde karşıdaki takım alanlar iyi olduğu için şamar oğlanı oluyoruz. Takım alırken 8.de takılıyorduk max yapay zeka ve 5 3 2 ile yükselişe geçtik.
Fut oynayanlar any oluyor genelde de zaten 3 adam kalıyor 2 stoper ve sol bek yok şu an için, kalan mevkiler var.

Haklarını yemeyeyim takım uyumu çok iyi bizde, bencillik yapan olmuyor bir de herkesin saha içi görevi de belli olduğu için kötü oynasak bile yeniyoruz. Bireysel çok iyi olsan da Pro Clubs'ta iş yapamayabiliyorsun diğer türlü.

Fut oynayanlar any oluyor genelde de zaten 3 adam kalıyor 2 stoper ve sol bek yok şu an için, kalan mevkiler var.

Haklarını yemeyeyim takım uyumu çok iyi bizde, bencillik yapan olmuyor bir de herkesin saha içi görevi de belli olduğu için kötü oynasak bile yeniyoruz. Bireysel çok iyi olsan da Pro Clubs'ta iş yapamayabiliyorsun diğer türlü.
Biz sizle oyunda yanlışlıkla eşleştiysek bize 8-9 atanlardansınızdır. Hele böyle kalabalık giriyorsanız bize fena saplarsınız gibi duruyor. Kalabalık olup da fark atmayan çok az rakibimiz olmuştur.

Pas geçiyorum

Üst Alt