FIFA 22 Pro Clubs | GSCimbom eSpor - Sayfa 55 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

FIFA 22 Pro Clubs | GSCimbom eSpor

SON DAKİKA :

Son 6 ayı "Profesör 10 rütbesinde" olmak üzere 2017 yılından bu yana GSC bünyesinde, yetişmesi için emek ve değer verilen, kafa açmalarına göz yumulan Berkay Saraçoğlu, takımdan ayrılması için kendisine sunulan tüm yapıcı önerileri reddettiğinden, bedelsiz olarak Antu'ya satılmıştır.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Son düzenleme:
SON DAKİKA :

Son 6 ayı "Profesör 10 rütbesinde" olmak üzere olmak üzere 2017 yılından bu yana GSC bünyesinde, yetişmesi için emek ve değer verilen, kafa açmalarına göz yumulan Berkay Saraçoğlu, takımdan çıkması için kendisine sunulan tüm yapıcı önerileri reddettiğinden, bedelsiz olarak Antu'ya satılmıştır.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.
ağlıyorum

Sezona forvet,stoper ve kanat almadan neden başladınız ey gsc ahalisi.2017’de oynuyordum baya sarıyordu.Minimum her maç 8-9 kişi oluyorduk.Herkeste mikrofon inanılmaz sarıyordu.

AKK69: Taraftarlarimizdan özür diliyoruz. Bazi seylerin istedigimiz gibi yürümediginin farkindayiz. Bu büyük camiaya yakisir sekilde telafi edecegimizden kimsenin süphesi olmasin. Bunu yapacak gücümüz var. Sizleri çok seviyorum.

#düstük #kalkabiliriz #asansörGibiyiz

1962F565-2CF9-4CEB-A9F2-6C3D48F8CBA8.png

Üst Alt