FIFA 22 Sohbet Başlığı - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

FIFA 22 Sohbet Başlığı

Kaleciler havadan sert vuruslari panter edasiyla kurtarirken yerden yumuşak gelen topları içeri alıyorlar. Kalecilerle epey oynamislar gibi.

r58sjlb.png

insigne bu oyunda ii

Dün girdim oyuna. Fut da verdiği paketlerden ramos cıktı sattım bu fakir kadroyu kurdum. Önerilere acıgım. Fut champs degişmiş mi season falan diyo play off diyor

IMG_2706.JPG

bu da benim fakir kadrom

div3e dayandik bu adamlarla

gecen hafta neredeyse hic oynamadim cok bos beles bir sey oynuyormusum hissi vardi full

Ekli dosyayı görüntüle 142326

pek kasmadan bu kadroyla yine wle katilim kazandim
hediye eden cok oluyor bana 2 kisi hediye etti, ben de son 2 macimi hediye ettim

cok düz rakip geliyor ama bana
sadece düz sekilde kosup duruyorlar ama mekanikler o kadar kütük oldugu icin basarili oluyorlar
bana karsi kac kere birisi santradan sonra sadece kosup gol atti su ana kadar
rakibin ne yaptigini görüyorsun ama hamle yapmana izin vermiyor oyun

cok fazla düsünüp pas yapmak yerine, düz sekilde kosmak ve olmadik yerden sut cekmek bu oyunda seni basariya götürüyor malesef
artik skill bile gerekmiyor o kadar basit bir oynanis var ki hayatinda hic fifa oynamamis birisi bile cok kolay giris yapabilir bu oyuna

gecen seneki oyun cok daha zorlayiciydi

kimpembe, marqinyos ikilisi ile defans yapmaniza gerek kalmiyor her topu oto blok ile cikariyorlar

hemen hemen herkeste bu ikili var baska defans oyuncusu yokmus gibi

Üst Alt