FIFA 22 Sohbet Başlığı - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

FIFA 22 Sohbet Başlığı

ben hagiyi yaptim
staminasi sikinti olur diyordum ama öyle olmadi
oyunu öyle bozmuslar ki oyuncular yorulmuyor bile artik
önceki fifalarda haginin staminasi ikinci yarinin basinda bitiyordu
artik full oynuyor pek yorulmadan

Delay lag o kadar sinir bozucu ki her sene 5-6 ay oynayıp sonra coinleri satıp oyunu bırakıyorum. Kadro iyi de olsa kötü de olsa lag yüzünden oyuncu kalitesi fark etmiyor çünkü. Bir de 10 ikon token verip orta seviye ikon paketi aldım, 86K değerindeki Trezeguet çıktı. 86 K değeri olan ikon nedir baba ya.

Oğlan hagiyi yapın yaptırın ceza sahası dışından solda oğlan sağda baba hagiyle patır kütür plase atılıyor mükemmel ikisinin de falso ve uzaktan şutları

FIFA uzun zaman sonra isim degistiriyormus, 2023 itibariyle artik EA Sports FC olacakmis. Onceki senelerde FIFA olan telif hakki sanirim altindaki sebep. Baya yuklu para istiyorlardi. Oyun fiyatlarina da yansiyacaksa iyi gelisme aslinda, gerci bu sene uzun aradan sonra almadim oyunu :)

Fifa 21 Oyuncu kariyerindeyim.
Fatih hoca takımın başında ama beni 3. Sezon İtibariyle delirtti.

sakatlık falan yaşamazsam 17 gol falan katkı sağlıyorum. Ama takım o kadar boktan ki alt yapı oyuncularıyla oynuyoruz. İlk sezon marcao, Babel, falcao satıldı ve Kimse alınmadı

Sonraki sezon jimmy durmaz, linnes ve feghouliyi gönderdi gene kimseyi almadı.

Luyindama orta saha oynuyor
Sedika ve kerem sol açık ama ikiside berbat
Arda sağ açıkta falan değişik bir takımız

İlk sezon şampiyon olduk
İkinci sezon ts şampiyon oldu
Bu sezon 5 ay sakattım ve Fener 5 puan farkla önde.

Fatih hocaya isyan edip kiralanmak istiyorum dedim. Çift forvet oynatsa mostafa benden iyi ama oynatmıyor inanılmaz felaket bir yapay zeka var oyunda.
Hollanda’nın Rotterdam takımına kiralanacağım sezon sonu takımda ne bok yerse yesin.

Üst Alt