FIFA 23 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

FIFA 23

ss_31af881a2ac7b30429fc509cd535ee2c3a2b771b.600x338.jpg

FIFA 23, HyperMotion2 Teknolojisi, erkekler ve kadınlar FIFA World Cup™'ın sezon sırasında gelmesi, kadın kulüp takımları, çapraz oyun özellikleri ve daha fazlası ile Dünyanın Oyununu sahaya çıkarıyor.

30 Eylül'e kadar EA SPORTS™ FIFA 23 Standart Sürüm ön satın alımı yapın*, şunları elde edin:

• FUT Haftanın Takımı 1 Oyuncu Öğesi (Satılamaz)
• 5 FUT maçında Kiralık Kylian Mbappé Öğesi
• 3 FUT maçında Kiralık FUT Elçisi Oyuncu Seçimi
• Kariyer Modu Altyapıdan Yetenekli Bir Oyuncu, dünya klası potansiyele sahip yerel genç yetenek

HyperMotion2 Teknolojisi

FIFA 23, oynanışı daha da gerçekçi kılmak için gerçek hayatta iki kat fazla hareket yakalama çalışmasıyla HyperMotion'ı ilk kez PC'ye getiriyor. HyperMotion2, yeni özellikleri açıyor ve FIFA 23'ü Gelişmiş 11'e 11 Maç Yakalama'daki milyonlarca kareden kaydedilen 6.000'den fazla gerçekçi animasyonla buluşturuyor. Bunun sonucunda FIFA 23 hem erkek hem de kadın futboluna daha da yaklaşırken, oyuncular tüm sahada doğal hareket ediyor.

Erkekler ve Kadınlar FIFA World Cup™

FIFA World Cup Qatar 2022™ ve FIFA Women's World Cup Australia and New Zealand 2023™ ile uluslararası futbolun zirvesini tecrübe edin. Sporun en büyük turnuvaları hiçbir ek ücret ödemeden lansman sonrası güncellemelerle FIFA 23'e geliyor. Ayrıca FIFA World Cup Qatar 2022™ temalı içeriklerle dolu bir sezon FIFA 23 Ultimate Team™'e geliyor ve hayalinizdeki kadroya uluslararası bir hava katmanıza yardımcı oluyor.

FIFA 23 Ultimate Team™

FIFA 23, Ultimate Team kimya sistemini yeniden tanımlıyor, çapraz oyun özellikleri getiriyor ve gerçek hayattaki olayları temel alan senaryo temelli görevler ile yepyeni bir tek oyunculu oyun modu olan FUT Anları'nı veya FUT Kampanyalarını sunuyor.

Kadın Futbolu

İlk kez FIFA 23'te yer alan kadın kulüp futbolu, size dünyanın en büyük takımlarından bazılarıyla oynama şansı sunuyor.
HyperMotion2'den Güç Alan FIFA 23'teki kadın futbolu, özel 11'e 11 maç yakalamayı en çağdaş makine öğrenimi teknolojisiyle birleştirerek FIFA 23'te kadın futboluna yönelik yeni ve özgün animasyonları ortaya çıkarıyor.

Oynanış İnovasyonu

Risk-kazanç sistemli şut, yeni duran top mekanikleri, güncellenen fizik unsurları ve özel koşu tarzları, yeni beceri hareketleri ve yeni kutlama yollarıyla getirilen daha fazla futbol çeşitliliği gibi yeni oynanış özellikleriyle daha gerçekçi bir futbol deneyiminin keyfini çıkarın.

FIFA 23'ü PC'de oynarken PlayStation™ kontrol cihazlarınızı ve Xbox™ oyun kumandalarınızı kullanabilirsiniz.

Bu oyun, rastgele seçilen sanal oyun içi öğeler dahil sanal oyun içi öğeleri almak için kullanılabilen sanal para birimiyle yapılan, isteğe bağlı oyun içi alışverişler içerir.

FIFA 23 Standart Sürüm 699,99₺
FIFA 23 Ultimate Sürüm 899,99₺

Ut de cross play olayi bir yandan güzel, diger yandan da zor.

Market bastan direkt Cökecek. Umarim su pc hack olaylarina karsi bir sey yaparlar, ya da istemeyen cross play aramadan mac bulsun olsun
Yemin ediyorum yıllardır şu işe çözüm bulamadılar.

Gerçi son zamanlarda pek karşıma çıkmadı ama yine de tek tük geliyordu.

Benim ekran kartı artık kurtarmayacak gibi. gtx 1050 var notebookta.

Konsola geçiyorum artık yapacak bir şey yok gibi. 1 sezon daha kurtarırsa süper olur benim için.

Yemin ediyorum yıllardır şu işe çözüm bulamadılar.

Gerçi son zamanlarda pek karşıma çıkmadı ama yine de çok tek tük geliyordu.

Benim ekran kartı artık kurtarmayacak gibi. gtx 1050 var notebookta.

Konsola geçiyorum artık yapacak bir şey yok gibi. 1 sezon daha kurtarırsa süper olur benim için.
Ps5 + xbox s oynayanlar yüzünden pc ye düzen verirler.

Ps4+ xbox eski versiyon resmi olarak üvey evlat oldular

Üst Alt