FIFA U17 World Cup | Brezilya 3 - 4 Almanya | Maç Sonucu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

FIFA U17 World Cup | Brezilya 3 - 4 Almanya | Maç Sonucu

Cevap: FIFA U17 World Cup | Brazil 3 - 1 Germany | TRT3SPOR | CANLI

Bu Emre Can olur gibime geliyor, bir roportajinda ileride hangi milli takimda oynayacagima dair bir karar verecegim demisti.

inş inş birde samed yeşil kesinlikle olmalı fizigini falan geliştrre bayagı kendinden bahsettirir.

hamitle nurnin reala gitmesi çok iyi oldu bu açıdan almancı oyuncular içi önyargı kalkmış oldu . burdan mourinhoya teşkkrlerimi gönderiyorm :)

Cevap: FIFA U17 World Cup | Brazil 3 - 4 Germany | TRT3SPOR | CANLI

Beyler Cem Felek vardı bi aralar ona ne oldu bilen var mı ?

Bizi seçeceklerden biri muhtemelen Emre Can olabilir.Emre , Koray , Levent ve Okan'da çok önemli yetenekler ama bu jenerasyonun en büyük yıldızı kesinlikle Samed Yeşil.Yeni bir Mesut Özil etkisi yaratabilecek yetenekte.

Cevaplar için teşekkürler..Öyle olmasaydı gerçekten üzülürdüm.Mesut Özil,İLkay Gündoğan oldu bi kere.. Ama daha fazla oyuncu kaybetmemeliyiz..Valla turnuvada tüm golleri bizimkiler atıyo ama bizim için değil.Ne yapıp edip şunları bize kazandırsınlar.İlerde yine pişman olcaz gibi..

Bizi seçeceklerden biri muhtemelen Emre Can olabilir.Emre , Koray , Levent ve Okan'da çok önemli yetenekler ama bu jenerasyonun en büyük yıldızı kesinlikle Samed Yeşil.Yeni bir Mesut Özil etkisi yaratabilecek yetenekte.

Benim 1 numaram Levent Ayçiçek.. :)

Şurdan birkaç genci kapmamız lazım.Bizim scoutlar bu turnuvayı takip ediyormu?, Samet'i kapmak lazım.

O değil bu Brezilya nın hali ne olacak ne üst yapı ne alt yapı traş. Bu U17 de göze batan birini görmedim.

Üst Alt