FIFA Ultimate Team - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Suarez daha iyi Jovetic'e göre. Amc olarak da Dembele'yi düşünme derim.

Haklısın, bence de Suarez daha iyi ama ona minimum 35k verebilecek durumda değilim. Şu an forvetimde Torres var ve BPL'deki Agüero, Eto'o, RvP, Rooney gibi üst düzey oyuncuları da alamadığıma göre benim için en iyi ST seçimi Jovetic midir yoksa başka bir önerin var mı?

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Haklısın, bence de Suarez daha iyi ama ona minimum 35k verebilecek durumda değilim. Şu an forvetimde Torres var ve BPL'deki Agüero, Eto'o, RvP, Rooney gibi üst düzey oyuncuları da alamadığıma göre benim için en iyi ST seçimi Jovetic midir yoksa başka bir önerin var mı?

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Bence üstdüzey birini alana kadar Sturridge ile idare edebilirsin, özellikleri gayet iyi ve fiyatı da uygun.

Elimde kaldi dandik kadro, coins yok, yandik desene ya. Yaziklar olsun EA, 2 senedir oynuyoruz su oyunu (Ultimate Team), bi dogru dürüst oyuncu hediye veremediniz bonus olarak. Ugras simdi chemistry 3-6 olan oyuncular ile.

Aha şimdi girdim. Hediye olarak 500 coins verdi. Döver misin,öldürü müsün?

1 tane rare kontrat al, belki 200-300 fazla satarsın :( Benim tek yolum bu, rare ve nonrare kontratlara abandım 70 tane falan ucuzdan, hesabım tutarsa oyun çıkınca 1-2 hafta sonra sattığımda 40k civarı coins olacak, tüm varlık bu şu an Melo dışında oyuncu da yok kadroda, onu da oyunun en kral CDM'si diye tutuyorum belki ona göre kadro kurarım

Üst Alt