Fifa World Cup 2010 - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fifa World Cup 2010

Cevap: Fifa World Cup 2010

Çok iyi satış rakamlarına ulaşmaz heralde,biraz kassan FIFA 2010'da zaten kendin ayarlayıp yapabilirsin maçları.

Ağlamak istiyorum beyler bu oyun değil ya Xbox 360'ta demosunu oynadım oyun hakkaten başka birşey oyun demeye dilim varmıyor.

Asrın futbol oyunudur bence, futbol oyunlarında ki son noktadır bu oyun. Grafik olağan üstü, çimler, atmosfer felan inanılmaz ötesi. Ya hakkaten oyun felan değil bu. FIFA 10'u o kadar övdüm konsollarda ama bu oyunu oynayan ben FIFA 10'un yüzüme bakamıyorum bu oyundan sonra açtım gündüz maçı iğrenç geldi bana grafikten tut diğer şeylere kadar...

Bir de bazı resimler çekmiştim koyayım buraya da ;

35n2cds.jpg

s1un29.jpg

v2whsy.jpg

aub8rb.jpg

6xq81y.jpg

2iibnu8.jpg

353ehrk.jpg

2w4mxk5.jpg

wupibl.jpg

35d3ski.jpg

6iz97k.jpg

noeoaf.jpg

24bvjn5.jpg

2pr8w35.jpg

2na0mdw.jpg

2k0k7c.jpg

Bunlarda bazı yeni hareketler. Özellikle videonun en sonunda ki gol sevincine bir bakın süper hakkaten :asd: !

YouTube - 2010 FIFA World Cup: South Africa "New Skills" Tutorial

EA sports u takdir etmek gerek.. ben fifa 10 dan fazla bi farki olacagini beklemiyordum. Daha cok para kazanmak icin Fifa 10 un aynisini ama sadece dünya kupa versiyonunu cikaricaklar sandim. Yanilmisim. Yepyeni bir oyun gibi. Fifa 10 un zayif noktalarini tamamen iyilestirmisler.

Grafikler hele Fifa 10'a 10 basar :D Oynanirligida daha iyi olmus. Yine Fifa dünyanin en iyi futbol oyunu ünvanini kazandi.

Fifa 10 > Pes 2010

Fifa World Cup 2010 > Fifa 10

hala Türkiyedeki Pes sevgisini anlamis degilim, Avrupada herkes artik Fifa oynuyor, Türkiyedekiler Pes ile israr ediyor... google'a yazin yabanci forumlara bir bakin herkes ne diyor...

zaten konsolda PES oynamak konsolun icine etmek gibi birsey.. aynen bilgisayarda Fifa oynamak gibi

pes fifadan iyidir diyenler hayatlarinda daha fifa oynamamislardir, ben pes 6'ya kadar oynadim zaten ondan sonra birsey degismedi, ha pes 6 ha pes 2010 ama fifa oyle degil, fifa eskiden cok berbatti ama ne olduysa yavas yavas fifa 2008 ile tirmanisa gecti ve su anda zaten dunyada 1 numara.... Ama bana soracak olursaniz pes 6 'o zamanin teknolojosi ile mi desem, verilen emegin karsiligi mi desem, yada fifanin o zamanlar berbat oldugundanmi desem' gelmis gecmis en iyi futbol oyunudur bana gore ama fifa 2010da aday

Üst Alt