Haber - Fikret Orman, Ahmet Nur Çebi'yi Bombaladı: "Sürekli ağlıyor" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Fikret Orman, Ahmet Nur Çebi'yi Bombaladı: "Sürekli ağlıyor"

Beşiktaş'ın eski başkanı Fikret Orman, siyah-beyazlıların aldığı seçim kararı sonrası Sözcü TV'ye açıklamalarda bulundu. Mevcut başkan Ahmet Nur Çebi'ye tepki gösteren Orman, kendisine kumpas kurulduğunu belirtti.

Fikret Orman:

"Çok konuşmaya niyetim yoktu ama konuşmanın zamanı geldi. Yapılan algılar kesilir diyordum ama öyle olmadı. Böyle algılar yapılmasını beklemiyordum. Ahmet Nur Çebi ile 6.5 sene beraber çalıştım ve böyle fikirleri olduğunu bana hiç söylemedi. Kapalı kapılar arkasında arkamızdan dedikodu yapmış olabilir."

“Bu tarz adamlar hep böyledir. Güç yokken ağlama, mağduriyet, güç eline geçince de acımasızlık. Ahmet Nur Çebi'ye gösterdiğim itibardan pişmanım. Bana direkt kumpas kuruldu.”

“Beşiktaş Başkanı kendini acındırmaz. Beşiktaş başkanı sürekli ağlamaz. Ahmet Nur Çebi’nin hep bir mağduriyeti var.”

“Ben Beşiktaş’ı Dolmabahçe Sarayı’ndan almadım. Çağlayan’dan Adliye Sarayı’ndan aldım.”

“Ahmet Nur Çebi, 6.5 sene ikinci başkandı. İcra Kurulu Başkanıydı. İmza yetkileri vardı. Nasıl hiç bir şeyden haberi yok?”

Ercan Taner: “Fenerbahçe maçına çıkmadınız. Şimdi olsa napardınız?”

Fikret Orman: “Yine çıkmazdım”

“Çin’e gittik olay oldu. Benim gibi Beşiktaşlı olmadıkları için bilmezler. Beşiktaş’ın vizyonu vardır.“

“Benim tarzım vardır. Arkadan kuyu kazmam. Trol hesap açma işlerini bilmem. Ahmet Nur Çebi ile karşılıklı yayına çıkarım.”

“Otopark sorunu vardı. Çok konuşuldu. Madem ucuza verdik neden hala aynı işletme devam ediyor. Değiştirseydiniz ya?“

“Fenerbahçe 117 milyon Euro, Galatasaray 40 milyon Euro oyuncu sattı. Beşiktaş’ın 4 senede sattığı iki oyuncu benim yetiştirdiğim çocuklar.”

“Şenol Güneş’in iki sene üst üste yaşadığı şampiyonlukta Samet Aybaba’nın Bilic’in de katkıları vardır. O kadrolar öncesi biz bazı şeyleri nakış nakış işledik.”

“Nkoudou için bize laf ettiler. Tottenham bu adama 11 milyon Euro ödedi. Eee sen Süper Lig’de oynamayan Emrecan’ın yarısına 2 milyon Euro ödedin?”

“Benim de transferde yanlışlarım olmuştur. Barcelona yanlış yapmıyor mu? Ama yüzde 80-90 başarılıydık. 100 milyon Euro’luk satış yaptık. Ersan’ı, Tosic’i sattım ben. Çıtamız ve marka değerimiz yüksekti.”

“Benim zamanımda Galatasaray ve Fenerbahçe kardeş oldu.”

"Rakibimiz Abdürrahim Albayrak açıklama yaptı, 'Biz Beşiktaş'ı durdurduk' dedi. İki sene şampiyon olmuştuk, 3-4-5 gelecekti, Beşiktaş'a operasyonlar başladı."

“Twitter ile Abdullah Avcı’yı gönderip bana mâl ettiler. Sözleşme böyle mi fesih edilir?“

“Victor Ruiz’e 250 bin Euro ödemedikleri için Beşiktaş’ı 3 milyon Euro zarara soktular. Bunları konuşalım.”

“Ben sonradan Beşiktaşlı olmadım. Anadan doğma Beşiktaşlıyım.”

“Ben çakma Beşiktaşlı değilim.“

“Sergen Yalçın’ı çok seviyorum. Bu yönetimle o başarıları elde etmesini de takdir ettim.”

“Beşiktaş A.Ş 4 senedir zarar ediyor. Ee siz beni A.Ş kar elde etmedi diye ibra etmediniz?“

“Ahmet Nur Çebi’nin babasını çok severim. Ama benim de evlatlarım var. Ben de 5 misli daha bilgi var, belgeler var. Korkmuyorsa yürekliyse Ahmet Nur Çebi ile yayına çıkalım.”

Senol bilicin ekmeğini yedi doğru,sonraki sezonda talisca piyangosu vurdu.ama fiko sende az değilsin,biz o zamanki dursun ozbek yönetiminin transferdeki hatalarinin bedelini ödedik.fb ile kardes olmadik.fatih hoca geldiği gün senol gunes videosu paylaştınız korkunuzdan.2017 de şampiyonluğu basaksehir haketti.hakemle aldığınız bursa maçından mi söz edelim illa

Vaybe fiko kurtarıcı olarak dönüyor ha
Benim zamanımda fb ve gs kardeş olmuştu diye başarı hikayesi anlatması şahane

Fikret Orman: "Camianın umudu kalmamışken başkan oldum. İlk gün 'Türkiye'nin en büyüğüyüz' dedim. Biz gerçekten Türkiye'nin en büyüğüyüz."

Üst Alt