Fikret Orman: "Biz efendi Beşiktaşız" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fikret Orman: "Biz efendi Beşiktaşız"

1524421711253.png

Fikret Orman, Fenerbahçe maçında yaşananlardan dolayı üzgün olduğunu söylerken, bunları unutup lige odaklanmaları gerektiğini söyledi.

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, mutluluktan beslenen bir camia olduklarını vurguladı.

Fikret Orman, "Son 5 hafta. Galatasaray ve Başakşehir için 4 hafta. Daha önce de söyledim çok keyifli bir lig. Bir mağlubiyet ve galibiyetle her şey değişebilir." dedi.

"Biz efendi Beşiktaş'ız"

"Bunun kötü değil, iyi taraflarını öne çıkarmamız gerek. Biz zaten mutluluktan beslenen bir camiayız."

"Yaşananlar bizi çok üzdü, ama onlar orada kaldı. Bunların başka bir platforma çekilmemesi lazım."

"Taraftarlarımıza sesleniyorum. Biz çıtayı yükseğe çekmeye çalışıyoruz. Biz efendi Beşiktaşız."

"Bu ligi şampiyon bitireceğiz. İlk günden beri söylüyorum. Şenol Güneş ve talebelerine güvendiğimiz sürece böyle olacak."

"Kötü bizim örneğimiz olamaz"

"Perşembe günü Fenerbahçe ile bir maç yaptık. Fenerbahçe ile 100 yıllık bir dostluğumuz var. Yönetimler geçicidir."

"Futbolun içinde olan ama olmaması gereken şeyler. Sayın Cumhurbaşkanımız da söyledi Beşiktaş mağdur olmuştur."

"Önümüzdeki Perşembe günü bir toplantı düzenleyeceğiz. Divan Kurulu üyeleri ile toplanacağız. Hem gelişmeleri değerlendireceğiz, hem de camianın kenetlenmesi gerektiğini düşünüyorum. Beşiktaş'ın haklarını spor içerisinde koruyan bir yönetim kurulu var."

"Kötü bizim örneğimiz olamaz. Futbolumuzda tartışılması gereken çok şey var ama burası yeri değil. Mesele Beşiktaş'a yakışır şekilde hareket edebilmek."

Goal

341f41810a092e0cfc792203ea7b9ce6.jpg

sent via GSC

Beşiktaş kulübünün avamlığı yüzünden Fenerbahçe'ye olan sempatim arttı lan. Bizim tek ezeli rakibimiz Fenerbahçe'dir, nokta !

Bende sana hadi lan diyorum.Adi herif!İnsanda biraz utanma olur.2 sezondur hakemleriniz el bebek gül bebek size baktılar.Ama merak etme haftaya size koyduğumuz zaman sesiniz kesilecek.Sonraki sezon feda diye ağlamaya ve şerefli 3.olarak devam edeceksiniz.

Üst Alt