Fikret Orman: "Bizi böyle biçiyorlar, UEFA'ya şikayetimiz olacak" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fikret Orman: "Bizi böyle biçiyorlar, UEFA'ya şikayetimiz olacak"

Bu kadar zayıf bir Avrupa Ligi bir daha zor bulur Bjk.Kupa mupa zaten boş laf da,en azından çeyrek/yarı final yapmalılar bence şu ortamda.Cidden bu sene fos Avrupa Ligi.Ama her zaman ki gibi ya son 32'de ya da son 16'da elenecekler gibi duruyor.
Aynen öyle.Ciddiye alırsa(bence alacaklar) Manu dışında takım yok..Bilbao-Zenit-Donest gibi tehlikeli takımlar var..Roma'nın da ciddiye alacağını sanmıyorum.2 takım da top16 veya top8 yaparsa şaşırmam.Tabi feneri turlar diye varsaydım.

Aynen öyle.Ciddiye alırsa(bence alacaklar) Manu dışında takım yok..Bilbao-Zenit-Donest gibi tehlikeli takımlar var..Roma'nın da ciddiye alacağını sanmıyorum.2 takım da top16 veya top8 yaparsa şaşırmam.Tabi feneri turlar diye varsaydım.

Zenit o kadar zayıf takım diil, başında da Lucescu var. Net şekilde grubu lider bitirdiler. Dinamo Kiev'i yenemeyen Zenit'i çantada keklik görmesin bence.

daha düne kadar gruplardan ilk defa bir türk takimi birinci olarak cikacak diyen adam simdi hesap derdinde böyle cakarlar adama

Lan göt herif Napoli maçında ofsayttan gol atıp kazanırken bişey yoktu şimdi ağlıyonuz.Ağlayın ağlayın 2. yarıda biraz kadroya takviye yapalım alayınızı osurtacaz bekleyin siz.

Ulan bu ezikler İvan bebek mevzuunda şikecilerle dalga geçiyorlardı. Kendi başlarına gelince vatan millet sakarya muhabbetine girdiler.

Zenit o kadar zayıf takım diil, başında da Lucescu var. Net şekilde grubu lider bitirdiler. Dinamo Kiev'i yenemeyen Zenit'i çantada keklik görmesin bence.
Zaten tehlikeli takım diye yazdım.Tottenham-Roma gibi ciddiye almayacak takımlar yerine Zenit gibi takımlar daha tehlikeli.Manu kesin asılacak da Tottenham ligdeki gidişata göre asılabilir.Ş.Ligi kontenjanı bizim gibi takımlar için iyi olmadı.

Üst Alt