Fikret Orman: "Bu bir nezaket görüşmesidir" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fikret Orman: "Bu bir nezaket görüşmesidir"

Bu ne sacma istir boyle ? Bize yapilan simdi bjk ye yapiliyor , aykut 3 sene iyi gitse bu kez de fb mi td sini vermek zorunda birakilacak

kim karar veriyor bu ise anlamiyorum

Kafan zehir gibi. Biraz düsünsen bu sorunun cevabini kendin bulabilirsin ama ben sana yardimci olayim yine de.

2078119_obdc1.jpg

Ridvan reis ile görüstük diyordu, havadan sudan konusmamislardir herhalde.

Yazik ya kafanin zehir gibi oldugunu düsünüyordum ben de. Hata etmisim.

Bu ne sacma istir boyle ? Bize yapilan simdi bjk ye yapiliyor , aykut 3 sene iyi gitse bu kez de fb mi td sini vermek zorunda birakilacak

kim karar veriyor bu ise anlamiyorum
Sona tinerci denilince kızıyorsun.

Kulüpler daima bu ülkede milli takıma hizmet için yarışmışlardır varolmuşlardır. Futbolcu da yolluyorsun gurur duyarak duruma görede hocanı da vermek zorundasın ki bu zaten tff in ana maddesinde yazılı bir kanundur.
Tff istediğini ala bilir ona buna hiç sormadan. Ay yıldızlı forma hepsinden daha önde tutulur bu ülkede. Bu doğrumu yanlışmı tartışılır tabiki ama ülkenin ilkeleri budur.

bu demirörenin türk futbolunu yönetiyo olmasi basli basina bi rezilikdir
avrupada nerde vardir federasyona secilen adam önceden bi kulübü batirip gelmesi
ama isde burasi türkiye burda her sey oluyor
adamlar resmen her seyi kontrol etmek istiyorlar yok yabanci siniri
aysal gitti bu aciz visyonsuz cahil dursun geldi zaten aysalin aldigi topculari alamaz diye yabanci siniri birden serbest kime yaradi besiktasa
böyle düzenin ben taaaa

Surekli her hadisede cumhurbaskani basbakan mubabbeti acilmasi bana garip geliyor

neden bu islerle ugrassinlar
Git kendilerine sor niye her boka salça olduklarına. Oluyorlar maalesef işte net yani. Rıdvan Dilmen rte in evinden çıkmıyor ki o bile söyledi bunu açık açık.
Şike sürecinde platini ile kapılı kapılar arkasında konuşmaları da dün gibi hatırlıyorum. Adamların Hobby si olmuş

Üst Alt