Fikret Orman: "Bu tür konuşmaları, atışmaları 14-15 yaşlarında bıraktık" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fikret Orman: "Bu tür konuşmaları, atışmaları 14-15 yaşlarında bıraktık"

Icraat ve başarı aynı şey mi :)

Beşiktaşı neredeyse batıran Demirörendan sonra çeşitli genç ve tecrübeli oyuncular alarak, hocalıktan anlayan hocalar bularak Türkiye'nin en büyük şampiyonluk adaylardan birisi oldu Beşiktaş. Bunda Fikonun payı vardır

Ha ezik mi ezik.

Türkiye ligindeki an aklı başında başkan'ın Fikret Orman olduğu konusuna katılıyorum.

Dursun Özbek ve Aziz Yıldırım'ların el üstünde tutulduğu ortamda F.O maalesef öne çıkıyor.

figo basarili lan
bjk her sene samp olacak degil ya, feda meda diye kadroyu yenilediler, bilic ve senol 2 isabetli tercih idi, stad yenilendi bu surede, 2012de geldiginden beri her sene daha fazla puan almislar.

Icraat ve başarı aynı şey mi :)

Beşiktaşı neredeyse batıran Demirörendan sonra çeşitli genç ve tecrübeli oyuncular alarak, hocalıktan anlayan hocalar bularak Türkiye'nin en büyük şampiyonluk adaylardan birisi oldu Beşiktaş. Bunda Fikonun payı vardır

Ha ezik mi ezik.

Aynı şey tabi. Kulüp başkanından başka ne icraat beklenecek? Çay mı dağıtsın? Ki 2. paragrafın da başarı üzerine bi icraat.

Neredeyse batmış bir kulübü tekrar zirveye getirmesi?

Başarı derken kazanılan kupalardan bahsediyorum. Bazılara göre başarı = kazanılan kupalar....

Tekrar = ?
BJK zaten arada bi zirveye oynayan takım oldu hep. Bi de "bu noktaya getirmesi başarıdır" desen daha doğru olurdu gibime geliyor ama anladım ne demek istediğini. :ka19:

Neredeyse batmış bir kulübü tekrar zirveye getirmesi?

Başarı derken kazanılan kupalardan bahsediyorum. Bazılara göre başarı = kazanılan kupalar....
Futbol kulübü icin bu devirde öyle cünkü kazanilan kupa esittir = daha yüksek para ödülü.
Oyunculara verilen bonservisler ve ücretler bir yatirim onun karsiligida kupa kazanip daha fazla pra kazanmak.

Üst Alt