Fikret Orman: "Stat konusunda bir tur daha konuşacağız"


893cavlcsnap-2012-06-26-21h28m53s163.jpgToplantı sonrası açıklama yapan Beşiktaş Başkanı Fikret Orman ise bir kez daha görüşeceklerini açıkladı.Fikret Orman, "Sayın Bakan'ın katıldığı Galatasaray camiasının başkanı, yönetim kurulu üyelerinin de bulunduğu dostça bir toplantı oldu. Talebimizi ve nedenini ilettik. Galatasaray kulübü de kendi açısından kendi cevaplarını verdi. Gayet dostane bir ortamda geçen görüşme oldu. Sayın Bakan da görüşleri dinledi. Bir tur daha aramızda konuyu görüşeceğiz" ifadelerini kulandı.Adnan Öztürk'ün açıklamalarını da değerlendiren Fikret Orman; "Onun düşünceleridir. Biz daha olumlu bakıyoruz" diye konuştu.Orman sözlerini, "Beşiktaş Türkiye'nin en önemli markalarından bir tanesi. Ülkemizi her konuda temsil eden 110 senelik bir camiayız. Stadımızı yenilemek istiyoruz. Oynamak istediğimiz yer de belli. Bir kaç tur daha görüşeceğiz gibi görünüyor" ifadeleriyle bitirdi.Kaynak: Lig TV
 
Cevap: Fikret Orman: "Stat konusunda bir tur daha konuşacağız"Tüpcü'yle dalga geciyorduk zamaninda, o gitti daha beterdi geldi. Adam dilenciden beter yahu, kene gibi yapisti yüzsüz.
 
Cevap: Fikret Orman: "Stat konusunda bir tur daha konuşacağız"1 postanin tadi damaginda kalmis heral

a. ozturk goreve
 
Cevap: Fikret Orman: "Stat konusunda bir tur daha konuşacağız"Bu nasıl bir adam yahu.

Sülük gibi yapışıyor, ne hayırdan anlıyor, ne yoktan.

Beşiktaş bu kafayla giderse her sene daha da dibe inecek.
 
Cevap: Fikret Orman: "Stat konusunda bir tur daha konuşacağız"Gelecek sefer No diyelim bu Fiko hayırdan anlamıyor,olmadı Non ,Niet falan deriz ,anlayana kadar artık :D
 
Cevap: Fikret Orman: "Stat konusunda bir tur daha konuşacağız"Adam dilenci gibi yapıştı ya. Adnan Öztürk kapattık konuyu dedi,tur bindir istersen boşa...
 
Cevap: Fikret Orman: "Stat konusunda bir tur daha konuşacağız"Tahminen, vermiyorlar yaaa diye cumhurbaşkanına falan ağlayacak.
 
Cevap: Fikret Orman: "Stat konusunda bir tur daha konuşacağız"Çivi çakacak paraları yok bir de stad mı yapacaklar,tabi ki kene gibi yapışacak yer aramaları normal.
 
Cevap: Fikret Orman: "Stat konusunda bir tur daha konuşacağız"Bu adamın bukadar yüzsüz olması beni kuşkulandırıyor, devlet inönü'ye el koyup bunları bizim stada mi göndermeye çalışıyor?
 
Cevap: Fikret Orman: "Stat konusunda bir tur daha konuşacağız"Bu herif çok da kibar, çok da kendini acındırarak konuşuyor valla içim acıdı. Allah yardım etsin.
 
Cevap: Fikret Orman: "Stat konusunda bir tur daha konuşacağız"Konu bizim için kapandı dedi ya Adnan başkan, ne sülük gibi yapıştınız kardeşim bize...O nöronları aşağıya doğru sarkan beynine şunu sok; İSTEMIYORUZ!
 
Cevap: Fikret Orman: "Stat konusunda bir tur daha konuşacağız"Olm Bak git :DKenemisin nesin fikret Adnan Öztürk bizim icin Galatasaray icin konu kapanmistir diyor bu hala bir tur daha diyor,sülük gibi yapisti iyimi,tüpcüden beter cikti,bir dik durun yahu bir dik,milyonlarca Besiktaslida Galatasaray logolu kocaman Ali Samiyen Spor kompleksi Türk Telekom Arena yazan yerde oynamak istemez ne haysiyet yoksunu ciktiniz,omurgasizlar dik durun yahu gidin izmirde oynayin ama dik durun bumu Besiktas hani durusunuz,gerce sikede kaybettiniz o durusunuzu serefli takim sizi...
 
Cevap: Fikret Orman: "Stat konusunda bir tur daha konuşacağız"Bakanlıkta bedava yemek mi veriyorlar acaba çok seviyor bakana gitmeyi.
 
Cevap: Fikret Orman: "Stat konusunda bir tur daha konuşacağız"Çivi çakacak paraları yok bir de stad mı yapacaklar,tabi ki kene gibi yapışacak yer aramaları normal.ya bunların stadı 2-3 senede bitmez,en az 5 yıl sürer bu dingillerin stadı,5 sene yahu,akıl mantık isi degil bunlarla bu kadar yıl aynı stadı paylasmak
 
Cevap: Fikret Orman: "Stat konusunda bir tur daha konuşacağız"Fenerbahce yönetimi demedimi gelsinler saracoglunda oynasinlar diye,kardesim gidin iste acmis kadiköy size stadi oynayin nedir bu arena sevdasi sülük gibi yapistilar,git kadiköyde oyna olmadi git izmirde oyna,illa istanbulda oyniyacagin diye sartmi var,kocaelinde oyna,sakaryada oyna,olmadi ankarada oyna,olmadi hic oynama ama bizden uzak dur!
 
Üst Alt