fikret orman - Sayfa 19 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

fikret orman

Ulan ben orada yanıldığımı söylemişim zaten! İnkar mı ediyorum! Haftalar sonra ilk yanılgımda hemen saldırdın. Onu söylüyorum zaten!

Haftalar sonra mı?

Senin bu zamana kadar tutturduğun bir iddaanı görmedim, maks Karabük maçı falandır. Sana kalsa şampiyon dahi olamayacaktık, koca hafta daha şampiyon olmadık diye ağladın.

Hayır anlamadığın işlerle uğraşma, bırak anlayanlar ilgilensin. Hangi konuda iddaada bulunsan tutmuyor. :asd:

Haftalar sonra mı?

Senin bu zamana kadar tutturduğun bir iddaanı görmedim, maks Karabük maçı falandır. Sana kalsa şampiyon dahi olamayacaktık, koca hafta daha şampiyon olmadık diye ağladın.

Hayır anlamadığın işlerle uğraşma, bırak anlayanlar ilgilensin. Hangi konuda iddaada bulunsan tutmuyor. :asd:

Bunu Serkan Şafak'a sorsana delikanlı.

Ayrıca kendine güveniyorsan tahmin oyununu yeni sezonda aktifleştirsene! Belgeli kanıtlı; toplu halde kalsın. Öyle havaya konuşmamış olursun!

Bence iyi başkan bjk ye tarihinde en iyi zamanlarını geçirtti 2 sene şampiyon oldular şampiyon olamadıkları sezon şl de iyi işler çıkarttılar şuanda ilk 11 oyuncularından para etmeyecek adamda yok daha nolsun bjk yi herkes unutmuşken bu adam hatırlattı yine .

Ayrıca kendine güveniyorsan tahmin oyununu yeni sezonda aktifleştirsene! Belgeli kanıtlı; toplu halde kalsın. Öyle havaya konuşmamış olursun!

Sen vitaminken yarışması yapıldı o işin, bir sene 1., bir sene 2. oldum.

Daha futbolun kaç kişi ile oynandığından şüphelerin var, tiki takayı karadenizlilerin kullandığı bir laf sanıyorsun, gelmiş bir de tahminden bahsediyorsun.

Daha futbolun kaç kişi ile oynandığından şüphelerin var, tiki takayı karadenizlilerin kullandığı bir laf sanıyorsun, gelmiş bir de tahminden bahsediyorsun.

IMG_8211.jpg

Mustafa Cengiz
Ali Koç
Keza Trabzon başkanı

Dışardan gayet efendi nazik insanlar olarak görünüyor. Yani en azından belli türden insan değiller ve duruşları var.

Ama bu tam bir yavsak. Tam tinerci başkan.

fikret orman: "beşiktaş, finansal anlamda türkiye'deki ezeli rakiplerinden çok daha iyi durumda." (beIN Sports)

fikret orman: "üç ana rakibimiz de sürekli olarak uefa'dan toplantılara çağrılıyor. beşiktaş'ta öyle bir durum yok. biz uefa ile sık sık görüşmeyiz"

fikret orman: "ben ilk günden itibaren şunu ifade ettim. türkiye sıkıntılı bir süreçten geçiyor. bundan önceki senelerde olduğumuz dönemde değiliz. devalüasyon oldu. geçen sene bu dönemde kontrat imzalarken, 3.940 lira. şimdi 5.600 lira. onlarda anlayış gösterdi bu duruma"

SM-N950F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

'Yıldız oyuncu alacak mısınız?' sorusuna Fikret Orman: "Yıldız Tilbe bize şarkı söyleyecek."

Orman: "Alacağız alacağız. Elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağız. İnsanlar şunu unutmasın: Döviz yükseldi, planlar revize edildi. Tüm futbol kulüplerinin sorunu bu. Mantıklı olmamız lazım."

Orman: "Şenol Hoca da ben de Karadenizliyiz. Bizde dalgalar gelir, gider, biz de hemen işimize soyunuruz. Genetiğimizde bu var. Kaldığımız yerden devam. (A Spor)

'Yıldız oyuncu alacak mısınız?' sorusuna Fikret Orman: "Yıldız Tilbe bize şarkı söyleyecek."

Orman: "Alacağız alacağız. Elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağız. İnsanlar şunu unutmasın: Döviz yükseldi, planlar revize edildi. Tüm futbol kulüplerinin sorunu bu. Mantıklı olmamız lazım."

Orman: "Şenol Hoca da ben de Karadenizliyiz. Bizde dalgalar gelir, gider, biz de hemen işimize soyunuruz. Genetiğimizde bu var. Kaldığımız yerden devam. (A Spor)

Babayı alacaksınız yazdık başınıza gelecekleri çıkıyorlar tek tek size özel başlıklarımızda iredeleyeceğiz playboy

fikret orman: "al-al-al dönemi bitti sat-sat devri başladı."

DinggIAX0AIVN17.jpg

Rezil ve bos herif. Anladi biz gene sampiyon olursak baya fark acariz ve korkmaya basladi. Kendi taraftarlarinada laf atmis. Ali Kocla beraber yabanci sinirini 10-11 oyuncaya falan düsümereye calisacak bence

Ben gününde o maça çıkacaklarını söylemiştim. Çıkacaklar! Konu kapandı!

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
İş Fikoşa kalsaydı çıkmayacaklardır ki... Bunu kendi de söyledi. Benden büyük kurul var dedi. Tüm Beşiktaş camiası Sülün Orman gibi yalaka değil demek ki...
Senin kadar kolpacısını görmedim.

Hala konuşuyorsun bir de utanmadan, anca sürekli millete salla.
Hayırdır Fikoş'u savunmaya geçmişsin!
Darbeli Fiko ile ilgili görüşüm bellidir, sen vitaminken yazmıştım bunları.

Her konuda yanılıp hala yorum yapıyor olman da büyük özgüven örneği.
Eski üye yeni üye ayrımına girme! Bütün bu saldırganlığının sebebinin skor tahminlerinde başarılı oluşumun olduğunu biliyorum. Bu sebepten dolayı seni anlıyor ve üzerine gitmiyorum! Gençler maçı haftası performans düşüklüğü yaşayınca hemen saldırmaya başladın! İtibarsızlaştırmaya başladın!
Seni bu dakikadan sonra kaale bile almıyorum, kolpacılıklarına devam et sen.
Ulan ben orada yanıldığımı söylemişim zaten! İnkar mı ediyorum! Haftalar sonra ilk yanılgımda hemen saldırdın. Onu söylüyorum zaten!
Haftalar sonra mı?

Bu ne biçim tartışma böyle! Nelerle uğraşmışım ben!

Üst Alt