Fikrinize ihtiyacim var. Gönül meselesi - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fikrinize ihtiyacim var. Gönül meselesi

Cevap: Fikrinize ihtiyacim var. Gönül meselesi

Güzel söylemişsin. Ama bence böyle şeyler ile etkilemeye çalışacağına git konuş derim. :)

İlla şarkı söylenecekse youtube'u çıkar aradan beraberken söyle derim ben.

bana kalirsa video isine girme ,git direk konus samimi bir dille .Ben zamaninda yapmamistim sevdigim kiz icin ,keske yuzune konussaydim diye cok pisman oldum ;boyle internet veya araya araci sokmakla olmuyor .Reddedilsen ne olacak ,erkek adam yeri geldiginde kaybederken de kazanmayi bilmeli.

Git direk konuş. Hatunlar kendinden emin, ayağı yere basan, konuştuğunu bilen, konuşmasını bilen birisi karşısında bütün civataları gevşetir. Öyle video ile ya da başka şeyler seni zayıf gösterir. Videoyu yapıp gönderirsin ve sonucu loto gibidir. Ya çıkarsa... Konuşma; adı üstünde 2 ya da daha çok kişinin yaptığı bir eylemdir. Düşünce aktarımıdır.

Birde bu ateşi şike olayının tersine üfleyerek söndürmeye çalışma.. Bırak devamlı yansın.

Git direk konuş. Hatunlar kendinden emin, ayağı yere basan, konuştuğunu bilen, konuşmasını bilen birisi karşısında bütün civataları gevşetir. Öyle video ile ya da başka şeyler seni zayıf gösterir. Videoyu yapıp gönderirsin ve sonucu loto gibidir. Ya çıkarsa... Konuşma; adı üstünde 2 ya da daha çok kişinin yaptığı bir eylemdir. Düşünce aktarımıdır.

Birde bu ateşi şike olayının tersine üfleyerek söndürmeye çalışma.. Bırak devamlı yansın.

Ben konusamadigimdan yapmadim zaten bu videoyu :) Öylesine yapmistim. Cekinmem öyle konusmaktan :) Biliyorsun iste kizlari, böyle olmayacak seylerden cok hoslanirlar, tatli bulurlar vs :) O anlamda söylemistim ben. Ama tesekkür ederim düsüncen icin

Kemal Sunalin Hüsniyeyi ayarlamak icin uyguladigi taktikleri teker teker sirayla uygula:)

yuh ya abi sese bakarmısın ya, arada açıp dinlerim ben tek kelimeyle müthiş sesin var, MSN'ni ver de arada bana da söyle :asd:

kıza gelince etkilenmezse gel bana söyle etkilenmedi diye, o zaman dişimi kırarım :D

Arkadaslar,

Bir kizi etkilemem lazim da, böyle antin kuntin seyleri seviyor :) Dün gece bir video yaptim can sikintisindan, gerci telefon oldugu icin ses kalitesi filan cok iyi degil. Fikirlerinizi ögrenmek istiyorum. Kötü olduysa silecegim cünkü. Kiza rezil olmayalim :) Rahatsiz ettigim icin kusura bakmayin. Tabiki biraz hit alayim da havam olsun diye düsünmüyor degilim :D

Tesekkürler

Dadash - Severek Ayrilanlar ( Ciplak Ses ) - YouTube
onur bu ses seninmi la gercekten. tanıdık var kaset cıkartalım sana:) bu sese ben bile aşık olcaktım. yanındn gectim:D

Bu arada fantezi müziğin kralı olur senden Onur. Ciddiyim, değerlendir bu sesi.

Video ters teper. Kiz hoşlanmıyorsa rezil bile olursun. Anlamlı duygusal bakış olaylarinada girme. Bence kızı şoke et. Komik birseyler bence etkiler.

[video=youtube;fRzgez2sYFc]https://www.youtube.com/watch?v=fRzgez2sYFc[/video]

hiç şansın yok kardeş kızlar bu tipleri seviyo :(

bana da bi facebooktan atılacak ilk mesaj konusunda yardımcı olun

kız beni tanımıyo

ama

ben de onu facebookta gezerken bulmadım tabi

okulda görmüştüm bir süre

sonra zar zor facebooktan buldum

şimdi ne yazsam bi yardım edin

bu arada hemşerim sesin güzelmiş umuyorum beğenilir şarkın

bana da bi facebooktan atılacak ilk mesaj konusunda yardımcı olun

kız beni tanımıyo

ama

ben de onu facebookta gezerken bulmadım tabi

okulda görmüştüm bir süre

sonra zar zor facebooktan buldum

şimdi ne yazsam bi yardım edin

bu arada hemşerim sesin güzelmiş umuyorum beğenilir şarkın

hiç çekinme dök içini herşeyi anlat ne kaybedersin ki, şuanda zaten yanında değil, istemezse yine yanında olmaz

Üst Alt