Fikstür Hakkında Söyleşi - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fikstür Hakkında Söyleşi

Bizim 10. hafta sonrasında çok ciddi deplasman sıkıntımız olabilir.Peş peşe çok sıkıntılı deplasmanlar oynayacağız.Trabzonla başlayıp Fenerle biten 8-9 maçlık deplasman serisi bizim bu seneki kaderimizi belirler zaten.Malatya-Kayseri-Sivas-Karabük gibi takımlarla tam kışın ortasında deplasmanda oynayacağız.Geri kalan deplasmanlar da zaten derbiler
Aslinda Karabük disinda diger üc takimin stadlari yeni ama bu bile tabi türkiyede sahanin iyi olacagi garantisini vermiyor.
Karabük ile hangi hafta oynuyoruz bilmiyorum ama bizim oralar sayilir, son iki yil kis sert geciyor.

Aslinda Karabük disinda diger üc takimin stadlari yeni ama bu bile tabi türkiyede sahanin iyi olacagi garantisini vermiyor.
Karabük ile hangi hafta oynuyoruz bilmiyorum ama bizim oralar sayilir, son iki yil kis sert geciyor.
Karabük maçı Mart başı sanırım.Malatya maçının özetine baktım zemin şimdiden kabaklaşmaya başlamış bile.Sivas'ın da stad yeni ama zemini çok iyi değil.Kışın oralarda oynamak istemezsin.Hele hele sivas en iyimser ihtimalle -15 civarı olur şubat ayında

Karabük maçı Mart başı sanırım.Malatya maçının özetine baktım zemin şimdiden kabaklaşmaya başlamış bile.Sivas'ın da stad yeni ama zemini çok iyi değil.Kışın oralarda oynamak istemezsin.Hele hele sivas en iyimser ihtimalle -15 civarı olur şubat ayında
Karabük Mart ayi problem olmaz, o zamana Karadenizde kar falan kalmaz havalarda biraz yumusar.
Yeni stadlarda alttan isitma var diye biliyorum ama tabi zeminin kaliteside önemli.

Sıkıntılı deplasmanlar başlamadan mümkünse puan kaybı yaşamamalıyız.

Arayı açıp deplasmanlardan da koparabildiğimiz kadar koparmalıyız.

Beşiktaş'ın kol gibi maçları çok yakın.

HTC 10

zemin demişken bizim arenanın zemini bu sezon cacık gibi duruyor sanki

gerçi önde basan ekibimiz için daha iyi sanırım rakibin pasla çıkması iyice zorlaşıyor :D

ynPa62F.png

5 PUAN

Fenerbahçe 1-1 M.Başakşehir
A.Alanya 1-2 Fenerbahçe
Fenerbahçe 2-2 Beşiktaş
Akhisar 2-0 Fenerbahçe

7 PUAN

Karabük 1-3 Beşiktaş
Beşiktaş 2-1 Konyaspor
Fenerbahçe 2-2 Beşiktaş
Beşiktaş 0-1 Trabzonspor

10 PUAN

Fenerbahçe 1-1 Başakşehir
Başakşehir 2-1 Trabzonspor
G.Birliği 1-3 Başakşehir
Başakşehir 2-0 Göztepe

Bjk eski havasinda degil ama sahaya yansımaları bu durum.. özellikle deplasmanlarda zorlanacaklar keza fenerde öyle.

Ben bu sezon fener ne olursa olsun sonuna kadar kovalar görüşünde değilim. Cidden çok kötüler.

Bizim dönüm noktalarımızdan biride antalya deplasmanı. Ezici oyun ve net skoru alirsak rakipleri korkunç şekilde baski altina almaya devam edecegiz.

Bjk 2 senedir kolay lokma yedi
Bizimle yarışsınlar birde görelim

Kendi fikstürümüzle karşılaştıracak olursak 21 günde oynayacağımız takımlar ile Beşiktaş'ın oynayacağı takımlar;

3.jpg
Karabük'te başlayan kartopu, Trabzon'a kadar büyük bir çığ haline dönüşebilir. Yaşlı bir Beşiktaş'ın buradan sağ çıkması çok zor. Çıksalar bile son güçlerini tüketmiş olurlar.

Evet bugunun tek olumlu yönü bu oldu . Fikstürleri başlıyor
Karabük zorlayacak diye düşünüyorumda böyle maçlarıda geçen yıl hep aldı beşiktaş .
Negredo,lens'in skor katkısı yapması muhtemel ah bi yapmasalar kötü oynasalar,günlerdir bahsettiğimiz beşiktaşın zor fikstürü perişan eder işte o zaman.
Negredo,Lens verimli olmadıkça beşiktaşın ikisini bi arada başarılı götürme ihtimali yok .

Üst Alt