Final | Arjantin (2) 0-0 (4) Şili | M.S | 27 Haziran | Şampiyon ŞİLİ! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Final | Arjantin (2) 0-0 (4) Şili | M.S | 27 Haziran | Şampiyon ŞİLİ!

Arjantin yenilir ya messi ve şimdi giren agüero(yan top hariç) hariç golü geçtim ileriye top sürcek adamları yok-di maria çıkarması çok mallıktı,şili daha komplike,böyle araya kaçıp gol atabilcek 4-5 topçusu var sahada

Son düzenleme:
Arjantin yenilir ya messi ve şimdi giren agüero(yan top hariç) hariç golü geçtim ileriye top sürcek adamları yok-di maria çıkarması çok mallıktı,şili daha komplike,böyle araya kaçıp gol atabilcek 4-5 topçusu var sahada

Şiliyi kaç maçtır izliyorum. Çok keyif veriyorlar. Çok diriler. 90 dk sağlam kalabiliyorlar. Ayrıca dediğin gibi takım oyununu çok iyi oynuyorlar hem savunmada ve hem ofansta

Şiliyi kaç maçtır izliyorum. Çok keyif veriyorlar. Çok diriler. 90 dk sağlam kalabiliyorlar. Ayrıca dediğin gibi takım oyununu çok iyi oynuyorlar hem savunmada ve hem ofansta
Aynen atl madrid 1 şili 2 mücadele konusunda gıpta ile izliyorum bende,adamlarda hem gole yakın 4-5 kişi sahada oluyo hemde öküz gibi mücadele ediyo hepsi.bielsa-sampaoli müthiş sistem oturtmuşlar takıma

Bu arada Galatasaray futbol takımını düzlüğe çıkaracak tek teknik direktör olabilecek 'Bielsa'yı hürmetle anıyorum,boştayken bu adamı getirseniz ya lan kaderini değiştirir klübün

Üst Alt