Final Maçı Biletleri Peşkeş Çekildi İddiası! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Final Maçı Biletleri Peşkeş Çekildi İddiası!

Eurocup finalinde Strasbourg ile karşılacak olan Galatasaray Odeabank'ın, Abdi İpekçide ki ikinci maçı için biletler satışa çıktığı gibi tükenirken bu durumun altında biletlerin karaborsaya düşmesi ve Ultraaslan'a peşkeş çekildiği iddiası bomba etkisi yarattı.

İç sahada ki müthiş atmosfer sayesinde finale kadar gelen ve Eurocup'da 2016 yılında Abdi İpekçi'de hiç kaybetmeyen sarı kırmızılılarda biletlerin tükenmesinin ardından ortaya atılan iddialar yenilir yutulur cinsten değil.

Gran Canaria maçına kadar tribünlere uğramayan ve o maçta da gelen bir takım üyeleri tarafından Sebo Reyis geçmiş olsun pankartı ve Fenerbahçe aleyhine yapılan küfürler ile maçın atmosferine zarar veren polarcı tayfa -nam-ı-diyar UltraAslan ile yönetim arasında geçen görüşmeler sonucunda biletler daha satışa çıkmadan peşkeş çekilirken, kalan biletlerin bir kısmı satışa sunulurken, bir kısmı da yönetimin tanıdıkları ve sosyetik simalara dağıtıldı.

Bugüne kadar hiç bir maça rağbet göstermeyen UA ve yönetim kanadı arasında peşkeş çekildiği iddia edilen biletlerin faturası ise, bugüne kadar salona gelen cefakar taraftara çıkmış oldu.

Şerefsizler...

Doğrudur muhtemelen. Bunlara meydan dayağı çeken arkadaş. Falakaya yatıracaksın

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ben kendi adıma hiç bir şey almadım aksine bilet bulamadım maçada gidemeceğim.Sen bulursan bana haber verirsin.Hayri
Karnımızdan konuşup insanları zan altında bırakmayalım.Sen diyorsanki birileri aldı bedava bilet bildiğin tanıdığın birisi varsa ona sor belki o seni görür.

#LATIFE yaptim reis boyle bir olaydan haberin var mi babinda

Twitterda 3000 biletin kongre üyelerine dağıtıldığı söyleniyor.Bu 3000 biletin ücreti alınıyor mu veya en düşük fiattan mı veriliyor?Gözlemlediğim kadarıyla bu biletler 200-250 liradan çok rahat satılacak gibi.10000 bilet satılsa sadece 1 maçtan 1 milyon euro kazanabilirdik.Futbolda herşey şeffaf ama ben daha basketbolda ne kadar kazanılıyor ne kadar harcalınıyor bilmiyorum.

Son düzenleme:
yönetime tepki vermiyor bu polarcılar bu rantlar işlerine gelio tabi ceplerini dolduruyolar kimse bilet falan almasın boş kalsın salon kupada gidecekse gitsin

uA gerçekten çok değişmiş. Benim küçüklüğümde uA böyle değildi diye hatırlıyorum. Şimdi iğrenilecek durumdalar.
Yazık...

Ne yapıp edip uA gibi asalaklardan kurtulmalıyız. Bize Aziz gibi , Fiko gibi asalakları bitiren başkan lazım ama bizde biraz durum farklı . Bu uA'nın başkanın değil derin Galatasaray'ın köpeği olduğunu düşünüyorum. Derin Galatasaray ile bir bağları var şerefsizlerin. Derin Galatasaray başkanın biletini kestiği an bunlara haber salıyor ve bunlarda yönetim istifa diye yırtınıyor tıpkı Aysal zamanındaki gibi.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Üst Alt