Final | Türkiye 64-81 ABD | 12 Eylül | Maç Sonucu | TEŞEKKÜRLER 12 DEV ADAM! - Sayfa 45 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Final | Türkiye 64-81 ABD | 12 Eylül | Maç Sonucu | TEŞEKKÜRLER 12 DEV ADAM!

Cevap: Final | Türkiye 64-81 ABD | 12 Eylül | Maç Sonucu | TEŞEKKÜRLER 12 DEV ADAM!

Kızmayında son bir soru sorcam. Bir de bu Amerika'da kurallar daha farklıymış, orda her pozisyona faul çalmıyorlarmış, sertliğe biraz daha göz yumuyorlarmış. Doğru mu bu ? Zaten bugün faul kararı verildiğinde ABD'li oyuncular genelde gülüyorlardı

Cevap: Final | Türkiye 64-81 ABD | 12 Eylül | Maç Sonucu | TEŞEKKÜRLER 12 DEV ADAM!

Ömer nasıl faul atmadan oynayacak orada ben onu çok merak ediyorum.

O saydıklarınız iyi adamlarda zamanında Amerika ne hezimetler yaşadı.O kadar yıldız başarılı olmuyordu.Şimdi doğru yolu bulmuşlar :asd:

Nba dedimmi benim aklima Boston Celtics geliyor aga.

Semih Erden sizce tutunabilirmi Bostonda?

Ama rekabette cok fazla canim.

Ayrica bizim Milli Takimda dogdugumdan beri baktigim her macta,hicbirzaman söyle 75%-80% de göremedim bizim serbest atislari.Bu konuda cok calismamiz lazim.

Guard adamın en fazla 2 de 1 attığı takımdan bahsediyoruz :eek:,takımda adam akıllı tek serbest atış atan adam hidayet,ömer aşık yorumsuz zaten.

Nba dedimmi benim aklima Boston Celtics geliyor aga.

Semih Erden sizce tutunabilirmi Bostonda?

Ama rekabette cok fazla canim.

Ayrica bizim Milli Takimda dogdugumdan beri baktigim her macta,hicbirzaman söyle 75%-80% de göremedim bizim serbest atislari.Bu konuda cok calismamiz lazim.

Ağa değilim de :) Semih Erden tutunur mu tutunmaz mı o kadar bilgim yok . Hatta dediğin o takımda kimler oynuyor o konuda bile net bilgim yok :)

Ömer nasıl faul atmadan oynayacak orada ben onu çok merak ediyorum.

Gercekten Ömerin isi cok zor.

Burada gücüyle ön plana cikiyor,ancak orada onun gibi fazlasiyla güclü ve atletik oyuncular var.

Serbest atislarinda ciddi bir artis olmasi lazim,yoksa isi cok zor.

Ama insallah tutunabilir hepsi.

Ağa değilim de :) Semih Erden tutunur mu tutunmaz mı o kadar bilgim yok . Hatta dediğin o takımda kimler oynuyor o konuda bile net bilgim yok :)

Bilgin olmadığın takımdaki oyuncular Dünya Şampiyonasına gelmiş olsarlardı..40-50 Sayılarla öpüp yollarlardı herkesi :D

Ruhumuzla oynayamadık maalesef. Beklenen bir sonuçtu. Tebrikler 12 dev adam. Gümüş madalya almak da güzel.

Oyunculardan biri dün gece çok eğlendik uyuyamadık falan dedi,amerika zaten atletik takım birde onların karşısına yorgun çıkınca kazanmamız imkansız oldu,koskoca yarı final ile final arasında 1 gün mü olur?Hangi gerizekalı ayarlıyor bunları ya.

Fiba.:)

2.lik de buyuk basaridir hepinize helal olsun 12 dev adam

Cenk Akyon twitter üzerinden son sözü söyledi.

Maçlarımızı izlemeye gelen SEYİRCİLERE sonsuz teşekkürler. Ekranları başında bizi destekleyen TARAFTARLARA da teşekkürler.

Bu sonuc bile guzel. 12 dev adama tesekurler..

Bu kadar rezil bir taraftar olamaz. Ötesi trajik bir turnuva izledik Türk insanı ve Türkiye açısından. Basketbol'da ne kadar iyi olursak olalım her zaman üvey evlat muamelesi göreceğinin de göstergesiydi bu turnuva.

Bu akşamki maça gidip bağırmayan,ayağa kalkmaya bile tenezzül etmeyen,oraya sadece resim çektirmeye ve orada olmaya giden HERKESE YAZIKLAR OLSUN.

Yenebileceğimiz bir Amerika'ya kötü oyun ve kötü taraftarla yenildik. Ne diyeyim ki,rezillik diz boyu yani kim ne derse desin.

Türkiyede şampiyonanın türkiyede olduğundan haberleri olmayanlar var yazık insanımız bugünkü maçı alabilirdik ama olmadı sağlık olsun

Bizim oyuncularımız zaten dışarıdan üçlük atmaya korkuyorlar. ABD'de izin vermeyince üçlük atamadık nerdeyse. Attıklarımız da el üstünden ve zorla atışlardı. Sırplarda, Miloš Teodosić, Nemanja Bjelica, Duško Savanović, Marko Kešelj ve Novica Veličković kaçırmıyorlar zaten. Pota altını da iyi tutmaları halinde ABD'yi gayet te yenebilirler.

Hee yenerler.

Üst Alt