Finali Şaşırtan Filmler


50 Best and Worst Twist Endings in Movies - Top MoviesŞöyle bir liste buldum, belki bir faydası dokunabilir filmseverlere. Finali ile ters köşe eden filmler yer alıyor. Birçok güzel filmi keşfetmeme yardımcı oldu:)NOT: Eger ingilizceniz iyiyse sakın filmlerin altındaki açıklamayı OKUMAYIN!!! Filmin finali özetleniyor o yazılarda!

Sitedeki liste şu şekilde:en iyi 28 twist final (The Best Twist Endings)en overrated 12 twist final (Overrated Twist Endings)en kötü 10 twist final (The Worst Twist Endings)
 
Cevap: Finali şaşırtan filmlerÇok teşşekur paylastigin icin...Böyle konuların olması çok güzel insan izlemediği birçok film goruyor...:tiphat:
 
Cevap: Finali şaşırtan filmlerEsaretin bedeli geldi aklıma. Testere serisi ve Tetikçi filmi de şaşırtıcıydı benim için.
 
Cevap: Finali şaşırtan filmlerİlk aklıma gelen ; KaosHarika filmidir izlemenizi tavsiye ederim. Sonu ise adamı tam anlamı ile mundar ediyor.
 
Cevap: Finali şaşırtan filmler1- Zindan Adası

2- Diğerleri

3- Prestij

4- Esaretin Bedeli

5- Evdeki Düşman

6- Kimlik

7- Dövüş Kulübü

8- Üçkağıtçılar

9- Testere serileri

10- Se7en
 
Cevap: Finali şaşırtan filmlerMementonun sonu şaşırtıcı değil ki, sonu filmin başı deyip katledeyim izlemeyenler için filmi :D
 
Cevap: Finali şaşırtan filmlerTam benim tarzım olan filmler:DFight club

The usual suspects

Raydan çıkanlar

The uninvited (Davetsiz) (Mükemmel gerçekten)

Prestij

Makinist

Esaretin bedeli

Kaos

23 numara

Clean break

Zindan adası

E-katil (klasik bi gençlik filmi gibi bakmayın çok sağlamdır senaryosu)

Üçkağıtçılar

The identity

KuraldışıŞimdilik aklıma bunlar geldi. İzlemediklerinizi hemen izlemenizi tavsiye ederim. Bi de Jude law ile Forest whitaker'ın başrol oynadığı film var Repo men. En son bu filmi izledim kesinlikle müthiş şaşırtıcı bi film;)
 
Üst Alt