Finlandiya Başbakanı Sanna Marin'in Sütyensiz Pozu Ülkeyi Karıştırdı - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Finlandiya Başbakanı Sanna Marin'in Sütyensiz Pozu Ülkeyi Karıştırdı

O büyük çaplı son yürüyüş oldu zaten. Yürüyüşe başlarken o kadar kalabalık olacağını beklemiyorduk hatta bir ara biri meşale verdi elime önde meşaleyle millete slogan attıra attıra yürüyorduk. Bir ara polis devriyesi girdi ama kalabalık o kadar fazlaydıki arkada kaldı.

Göletten Ayazağaya her yere yürüdük. En son Ayazağa'da İstiklal Marşı okuduk dönerken 2 eleman pencereden söven 2 kızla küfürleşti onlar da şikayet ettiler. Yurda döndüğümüzde işler büyümüştü yoklama almadılar, herkesten savunma istendi.

Ertesi gün her yerde afişler falan vardı, oturduk kızlara bunun cinsiyetçi bir yaklaşım olmadığını geyik olduğunu anlatmaya çalıştık günlerce ama işte mevzu gazetelere kadar çıkınca herkes tek tek savunma verdi. Kimse bir ceza yemedi ama, ben zaten savunmaya Taksim'de maçı izledim olaylardan haberim yok yazdım.

Tek kötü nokta eskiden elektroniğin önünde Çamlık Lokali tabelası vardı, alkollü bir gece Ç harfini silmiştik yürüyüşten önce, tabelanın önüne geldiğimizde son eserimiz falan diye gösterdim herkes tabelaya bak diye bağırmaya başladı, tam da orada kamera vardı ama bakmadılar herhaldeki yırttık :asd:

Kızlar da seviyordu ya ciddiye almayanlar özellikle, yumurta falan atıyorlardı yurdun önüne gelince.
Kampüsünüzde öpüşmüşlüğüm var gölete hakim yurt binası mı ne vardı onun arkasında taş duvarlar vardı arı teknokentleri cami gözüküyordu ezan okununca durmuştum

1660682058565-png.173983

Üst Alt