Fiorentina, Nagatomo ile İlgileniyor - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fiorentina, Nagatomo ile İlgileniyor

33.jpg

Kesinlikle kalmalı bence, takımdaki herkes kötü. Bu adamdan iyi bek alamayız. Kolarov falan diyorsunuz da takımda geriye gelmeyen kanatlar, her ileri çıktığında top kaybı yapıp seni 50 metre geriye koşturan aşırı gizli playmaker, pres yapmayan forvet ve olmayan ön libero var. Bu sistemde 50 dakikada ölüsü çıkar Kolarovun. Bizim beklerde aşırı yük var, Mariano ekstra formsuz bana göre orası ayrı ama içerideki maçlarda kilit açabilir. Terim'in aşırı kötü sistemini de eş geçmeyelim, bu adamlara çok yük biniyor bana göre.

Satıp Kolarov'u alalım diyorlar taraftarın bu vizyonu için neler söylersin? @Hakan Delikanli
Kolarov gecen sene 43 maca cikmi.şl'de oynadi bu adam rahat 2 sene ust duzey performansi var.italyanin en iyi 2.beki abi .ffp cezasi bitene kadar yaslilarla ligi alalim yeter.ffp cezasi bitince kuculmeye gideriz genc oyuncular aliriz.fenerle olan farki 23,24 yaptigimiza bakalim sonra genc kadro kurariz.

Fatih Hoca Reyrayi bile solbek oynatti. Nagatomunun takdiri gerektiren bir defansif oyunu var. Nagatomo kadar sifir cizgi pas yolunu ikiye birlere bile bukasar etkili kapatan ikinci bek görmedim.

Fatih Hoca'nin sisteminde ise bekin etkili gidip gelmesi, ayağı top yapması, defans yapmasindan cok daha önemli.

Üst Alt