fırat aydınus - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

fırat aydınus

Babababababa?

"Mete Kalkavan'ın elinin arka cebine gitmesi ve sonra sarı kart çıkarması hakkında; bence şu var. Şu formaların ceplerinde sorun var. Trabzon'da, daha önceki maçlarda yaşadık. Hakem arkadaşlar, kartları cebinden çıkaramıyor.

"BEN HİÇ ŞORTUMUN ARKASINDAN KIRMIZI KART ÇIKARMADIM"​

Ön cepten çıkaramadığı için arka cepten yedekleri çıkarmaya çalışıyor. Mete Kalkavan, arka cebinden kartı çıkaramadı. Mevzu bu. Genelde insanlarda şöyle bir durum var; kırmızı arka cepte, sarı kart ön cepte. Ben sarı kart sağ ön, kırmızı kartı da sol önde taşırdım. Yedek kartlar da arka cebimdeydi. Ben hiç şortumun arkasından kırmızı kart çıkarmadım.

Pozisyona kırmızı demiş ama HEBELE HÜBELE yapıyor, yok cepler sıkıntılıymış filan. Ne kadar büyük bir sorun 10 yıldır çözememişler forma ceplerini.

Ne diyon degisik. Arkadan sari kart cikartan bir tane hakem görmedim simdiye kadar. Önden kirmizi kart cikartan oluyor bazen, ama el arka cebe gittigi an her zaman kirmizi kart cikiyor. Kim mamaladi seni?

Mete bunun veliahtı. Fbjk li fırat da aynı skandalları çok yaptı şimdi de acunun fb tv'sin de arkadaşlarını savunuyor işte

Acun Ilıcalı
Rıdvan Dilmen
Serdar Ali Çelikler
Ahmet Çakar
Fırat Aydınus
Ahmet Ercanlar
Lale Orta
Güntekin Onay

vs. vs.

Genel açıklamalar ve yaratılmaya çalışılan algılara bakılırsa bunların hepsi bu sezon planlanan operasyonun çocukları gibi görünüyor.

Üst Alt