Fırat Aydınus'un Skandal Kararları Maça Damga Vurdu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fırat Aydınus'un Skandal Kararları Maça Damga Vurdu

Mehmet Ekici kirmizi, Souza sari kart görmedi.

Hasan Ali penalti yapti verilmedi.Soldado'ya kart cikmadi.

Alper ve Volkan'in kirmizilari cok gec verildi

Caner hakeme küfür etti kart görmedi, Pepe'ye kart cok gec cikti. Gökhan da Atif'a penalti yapti verilmedi.

Yillardir Kadiköy'de terör estirip rakiplerine yenilmeyen Fenerbahce'nin teknik direktörü de bu sahada bize mac kazandirmazlar diyor.

Hakem ne yaptigini kendi bile bilmiyordu bugün. Totalde minimum farkla feneri daha fazla korudu gibi.

Gereksiz baslik kasilmalari yasanan bir geceye dondu

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

soldadonun kart görmemesi skandaldı onun dışında bi yamuğunu görmedim

aatıfın pozisyonu da babelinki de pen6 değil kanımca, aatıf gökhanın önüne ayağı açıp atlıyor öbüründe de babel müdaheleden 1 saniye sonra balıklama atlıyor

genel olarak iyi yönetti denebilir. son dönemdeki hakem faciaları göz önünde tutulursa çok iyi yönettiği bile söylenebilir. soldado nun kart görmemesi göze çarpan en büyük sıkıntıydı.

Son 3 senede hepimizin malumu 2 durum var

en cok lehine hakem hatasi yapilan takim bjk
en az aleyhine hakem hatasi olan takim da basaksehir

fakat size bu seneden 4 pozisyon hatirlatayim

- fb 2-1 bjk lig macinda bjk nin mac 1-0 iken verilmeyen net penaltisi (cenk in ayagina basilmasi)

- Gs 0-0 fb lig macinda yerdeki hasan alinin elle oynamasina verilmeyen penalti

- bjk 3-1 fb lig macinda mac 0-1 iken quaresma nin net ayaga basilmasina verilmeyen penalti

- bjk 2-2 fb macinda son dakikada babel e yapilan net penalti

buradan cikarim yaparsaniz , neden fb nin surekli derbi krali vs oldugunu daha iyi cozumlersiniz

bu mesajim burada dursun , kadikoydeki kupa rovansinda ve Gs derbisinde olan biteni goreceksiniz , bu liste uzayabilir

fb nin aleyhine ts ve gencler maclarinda hatalar yapildi ama derbi maclarda su saydigim pozisyonlarin hepsi asiri kritik ve can alici ...

-Belhandanin ikincisi haksiz sari karti

-fernando nun kupa macinda bjk ye attigi ofsayt gol

-podolski nin 0-0 lik macta ofsayt diye sayilmayan golu

-kadikoydeki 1-1 lik macta bir oyuncu net ofsayttayken aktif alanda olmasina ragmen gecerli sayilan gol

- zamaninda 2 faul golle muhtemel galibiyetimizin gasp edildigi mac

dusunsem daha cok cikar da ... zorlasam aleyhlerine olan da cikaririm bir kac pozisyon ama tartiya koysak net sekilde derbilerde asiri kollanan bir fb var

bu saydiklarima ek olarak surekli lehlerine calinan basit fauller , ama yaptiklari faullerin verilmemesi , zaman calan veya tahrik unsuru olan volkan gibilere gosterilen toleranslari saymiyorum bile

Feghouli rakibini itti diye kirmizi gorup 3 mac ceza almisti. Quaresma iki kerem dirsek-yumruk karisimi atti 2 farkli futbolcuya. En az 6 mac ceza verilmesi gerek. Merak ediyorum kac mac ceza verilecek. Cok umudum yok ama bakalim.

Üst Alt