Fırsat Transferleri: Sakho & Asamoah | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fırsat Transferleri: Sakho & Asamoah

202438hp2.jpg

İsim: Kwadwo Asamoah
Uyruk: Gana
Kulüp: Juventus
D.Tarihi: 09/12/1988
Mevki: Orta Saha

Daha önce konusunu açmıştım Diarra olsa da olmasa da bu adamı kiralık olarak makul bir opsiyona kadroya katmalıyız. Juventus'da yedeğin yedeği oldu. Alırsak 4-5 sene orayı kapatır dinamizmi ile.

Selçuk Inan'ı yedeğe çekecek insan evladı kendisidir.

liverpools-sakho-investigated-over-failed-drugs-test.jpg

İsim: Mamadou Sakho
Uyruk: Fransa
50.png

D.Tarihi: 13/02/1990
Kulüp : Liverpool
Mevki: Stoper

Chedjou'nun yaptıklarını yapar, yapamadığı stoper ve kesiciliği de yanına ekler.

Dominant stoperin tanımı. Fiziği ile rakiplere lig de bela olur. Liverpool elden çıkarmak için gün sayıyor. Ve Beşiktaş da ilgileniyor.

Devreye girip derhal kiralanmalı. Mümkünse 2 sene kiralık için şartlar zorlanmalı. Opsiyonu 9-10 Milyon Euro civarında olacaktır.

Bu iki aslan takımımıza katılır ve

Aurelien Chedjou-2.200.000
Olcan Adın-1.800.000
Selçuk Inan-2.850.000
Umut Bulut-1.850.000 (bir kısmı)
Tarık Çamdal-1.500.000 (bir kısmı)

yüklerinden kurtulabilirsek şampiyon kadro kurulmuş olur.

Juventus asamoah'i birakmaz, eger selcuk kesilecekse yerine tolga oynar.

Sakho bizim lige bu yasta gelmez, gelirse 30+ oldugunda gelir, ustelik chedjou kalacagina gore stoper alinmaz.

Ama yinede guzel oneriler.

Bende daha once Asamoah i onermistim ama onu artik birakmazlar, adam ilk 11 de oynadi gecen full lig macinda. Sakho belki kiralik olabilir ben sahsen isterim onu ama zor bir transfer bence.

Asamoah gecen sezon surekli sakatti. Yedegin yedegi olduguna katilmiyorum. Bu sezon ki ilk macta Fiorentina'ya karsi oynadi nitekim. Bana gore gelmesi imkansiz. PL'i takip etmedigimden Sakho'nun mevcut durumundan bihaberim ama iki sezon evel ki Sakho gelirse sinif atlatir.

Sneijder'i satarsın Asamoah-Tolga-Diarra orta sahası yaparsın..Selçuk'u da satarsın Çin'e...anca bu şekilde alabilrsin bu isimleri

Asamoah çok sık ve uzun sakatlanan bir isim.
Sakhoyu sanmıyorum alabileceklerini ama niyeyse afrikalı siyahi defans oyuncularına takmış vaziyetteyiz ülke olarak.
Avrupa takımları kurtulmaya bakıyor biz peşlerinden koşuyoruz.
Ne teknik var nede beyin. Sırf fizik gücü ve çabuklukları ile oynuyorlar.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Üst Alt