Koronavirüs Hakkında Önemli Bilgiler

Şüphelendiğiniz durumlarda 184'ü arayın!

Fırsaturunu.com ve Acun


Arkadaşlar böyle bir site var malumunuz, candanoğulları diye bir inşaat firmasının sitesi olduğunu söylediler, böyle bir firma olmadığı ortaya çıktı :D acun bunun reklamını programında yaptı. Bugün acun'un fenere yardım haberleri de çıkmıştı, acaba diyorum herifler buradan da mı katakulli çevirdiler, valla beklerim.Kaçan Fırsatlar
 
Cevap: Fırsaturunu.com ve Acunherifler çok büyük vurgun yapmışlar hocu :D inşaat firması da yokmuş, 120 bin kişiyi dolandırdılar.
 
Cevap: Fırsaturunu.com ve Acunbu adam Survivor da Bahama adaları, Dominik ayağına kesin Heybeliada ya falan götürüyordur yarışmacıları herşeyi beklerim bundan
 
Cevap: Fırsaturunu.com ve Acuniphone 4s sattıklarını iddia etmişler , 3000 liralık gitarı 400e diye paraları cukkalamışlar.Acun'un sonu olur bu iş.
 
Cevap: Fırsaturunu.com ve AcunAcun fenerlidir ama şerefsiz değildir.Hanginiz onun yerinde olsanız onun yaptığının aynısını Galatasaray için yapmazdınız?
 
Cevap: Fırsaturunu.com ve AcunHerkesin zararını karşılar mı acaba diyorum ama boyutları bilinmiyor. Yakında çıkar kokusu..
 
Cevap: Fırsaturunu.com ve Acunla benim ablam burdan macbook aldı :SS:

ama kendisi bankacı

paramı geri alabilirim falan diyodu

teminat falan cart curt bişeler diyodu
 
Cevap: Fırsaturunu.com ve AcunDoğruysa anlatılanlar, göz göre göre dolandırılmak budur herhalde. Acur'un reklamını yaptığı ürün/şirketi araştırmaması nasıl bi mallıktır.
 
Cevap: Fırsaturunu.com ve AcunAcaba reklamla ilgili prosedürü bilen bir arkadaş varmı tam manasıyla ? Sen adamın reklamını yapıyorsun ve adam sahtekar çıkıyor ? Bu durumda sende bundan sorumlu olmuyormusun ? Mantık olarak yarı yarıya sorumludur benim gözümde.Ama acaba olayın teknik yönünü bilen yok mu ? Belkide Acun reklamını yapmasa hiçkimse alışveriş yapmayacaktı ?
 
Cevap: Fırsaturunu.com ve AcunEskilerde Metin Akpınar Egebank reklamlarında oynardı ' 250 Mark'a faiz veriyoruz ' falan diye - ki o dönemlerde 1.000-USD ya da 1.000.-Mark'ın altında vadeli DTH açılmazdı bankalarda -

Sonra Banka hortumlandı ama Metin Akpınar'a bir şey olmadı.
 
Cevap: Fırsaturunu.com ve Acunbir şey haddinden fazla ucuzsa her daim bir b.kluk vardır derim hep, aynı bu durum.
 
Üst Alt