Fırsaturunu.com ve Acun


Arkadaşlar böyle bir site var malumunuz, candanoğulları diye bir inşaat firmasının sitesi olduğunu söylediler, böyle bir firma olmadığı ortaya çıktı :D acun bunun reklamını programında yaptı. Bugün acun'un fenere yardım haberleri de çıkmıştı, acaba diyorum herifler buradan da mı katakulli çevirdiler, valla beklerim.Kaçan Fırsatlar
 
Cevap: Fırsaturunu.com ve Acunherifler çok büyük vurgun yapmışlar hocu :D inşaat firması da yokmuş, 120 bin kişiyi dolandırdılar.
 
Cevap: Fırsaturunu.com ve Acunbu adam Survivor da Bahama adaları, Dominik ayağına kesin Heybeliada ya falan götürüyordur yarışmacıları herşeyi beklerim bundan
 
Cevap: Fırsaturunu.com ve Acuniphone 4s sattıklarını iddia etmişler , 3000 liralık gitarı 400e diye paraları cukkalamışlar.Acun'un sonu olur bu iş.
 
Cevap: Fırsaturunu.com ve AcunAcun fenerlidir ama şerefsiz değildir.Hanginiz onun yerinde olsanız onun yaptığının aynısını Galatasaray için yapmazdınız?
 
Cevap: Fırsaturunu.com ve AcunHerkesin zararını karşılar mı acaba diyorum ama boyutları bilinmiyor. Yakında çıkar kokusu..
 
Cevap: Fırsaturunu.com ve Acunla benim ablam burdan macbook aldı :SS:

ama kendisi bankacı

paramı geri alabilirim falan diyodu

teminat falan cart curt bişeler diyodu
 
Cevap: Fırsaturunu.com ve AcunDoğruysa anlatılanlar, göz göre göre dolandırılmak budur herhalde. Acur'un reklamını yaptığı ürün/şirketi araştırmaması nasıl bi mallıktır.
 
Cevap: Fırsaturunu.com ve AcunAcaba reklamla ilgili prosedürü bilen bir arkadaş varmı tam manasıyla ? Sen adamın reklamını yapıyorsun ve adam sahtekar çıkıyor ? Bu durumda sende bundan sorumlu olmuyormusun ? Mantık olarak yarı yarıya sorumludur benim gözümde.Ama acaba olayın teknik yönünü bilen yok mu ? Belkide Acun reklamını yapmasa hiçkimse alışveriş yapmayacaktı ?
 
Cevap: Fırsaturunu.com ve AcunEskilerde Metin Akpınar Egebank reklamlarında oynardı ' 250 Mark'a faiz veriyoruz ' falan diye - ki o dönemlerde 1.000-USD ya da 1.000.-Mark'ın altında vadeli DTH açılmazdı bankalarda -

Sonra Banka hortumlandı ama Metin Akpınar'a bir şey olmadı.
 
Cevap: Fırsaturunu.com ve Acunbir şey haddinden fazla ucuzsa her daim bir b.kluk vardır derim hep, aynı bu durum.
 
Üst Alt