florentino pérez - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
zerre samimi değil ve bunun kendisi de farkında.

gelirler düşmeli, gelirlerle beraber maaşlar da düşmeli.

bayern munih 10 senelik ilk 11 oyuncusuna istediği maaşı vermiyor ve gönderiyor, sen o adama alıp 20 milyon euro maaş vereceksen gelip burada ağlayamazsın şerefsiz perez.

hiç biriniz vermezseniz o paraları da bir daha isteyemezler. önce kan emici menajerleri silin bu piyasadan, mendesle raiola'nın kıçını yalayacağına, menajerlik sistemini bitirin bak bakalım futbolcular bundan sonra mal gibi alınıp satılabiliyor mu.

ortada gelir sorunu varsa da yetiştirici olmaya bakın, izlenmiyormuş. ulan şl aldığın her sene bayern munih'e sayısız haksızlık yapıldı da aldınız, sizin tiyatronuzu kim niye izlesin.

şu adam ve buna hak veren tipler yüzünden dünya futbolu bu boktan haline geldi, her şey mekanikleşti. zaten soğumuştum iyice çekileceğim böyle giderse bir kaç şımarık zengin çocuğunun keyfine göre şekillenmesine artık son verilmeli.
Futbolun krali hakkinda düzgün konusup haddimizi bilelim lütfen

Anlık madrid den saygilarla

LM-G810 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

real madrid başkanı florentino pérez, psg heyetine verdiği yemeğe önce geç katıldı, sonra da psg başkanı nasser al khelaifi'ye 9 euro'luklardan olan 2 şişe şarap ikram etti. bunu hakaret olarak algılayan nasser al khelaifi şişelere dokunmadı. (repubblica)

Mbappe tamam.

Haaland olmayınca da,
Rudiger artık bitmiş.
Tchouameni büyük ihtimalle bitti.
Sağ kanat için de Gnabry ya da Mahrez konuşuluyor.

Güzel kadro olacak.

Alabilirler mi bilmiyorum ama Haaland olmadığı için Reece James’e 80 milyon € önermeyi düşündükleri haberleri vardı. Bu hafta okumuştum.
bende gecen gunlerde aynen o ismi zikretmistim forumda sanirim bizim murhan ile konusurken, alabilecekleri en iyi sag bek o belki chelsea'nin mevcut durumundan faydalanmak icin tam zamani diye dusunuyorum.

Beleşe mbappe, rüdiger ve buyuk ihtimalle pogba geliyor. Ben olsam Debrünü ayartıp parayi ona basarim. Debrunun artik büyük takimda oynama zamanı geldi.

Adamın elindeki oyuncular da para ediyor. Güzel pazarlıyor valla. Millet para harcıyor falan diyor da aslında harcamıyor.

Şu an kadroda çok kullanmadıkları şu isimleri şu paralara çok rahat satarlar.

Ceballos 20 mil €
Asensio 20 mil €
Hazard 30 mil €
Diaz 20 mil €
Jovic 20 mil €

Kafadan sana zaten 100 mil € çıkıyor.

Casemiro yu veriyoruz dese şu an 40 m € verecek bir ton kulüp vardır. Aynı şekilde Kroos a 30 40 verecek kulüpler çıkar yaşına bakmadan.

Carvajal ve Vazquez i bile satmak isteseler 20 e gider yaşları 30 olmasına rağmen. Bütçe çok rahat oluşturuyor adamlar.

Üst Alt