Florya aranıyor ! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Florya aranıyor !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Florya aranıyor !

Bu tahir kUM denen kötü kadın çocuğuna nasıl ulaşabiliriz,ilk gördüğüm yerde anasının hatrını sormak istiyorum da lan serefsiz sanane sen f5 in azizenin avukatımısın ,içimden geçen küfürleri yazsam ne oruç kalır ,nede gscimbom üyeliği.Ben bu adama kafayı taktım arkadaş ,bulurum ben bu adamı....

Ne kadar aleyhimizde iddia varsa araştırsınlar eğer biri pisliğe bulaşmışsa onun en ağır cezasını biz veririz

Emniyet, Florya'dan Ayrıldı!

Twitter'da Ertem Şener, Timur Kuban gibi isimler emniyetin Florya'dan ve TT Arena'dan ayrıldığını belirtti.

Cevap: Emniyet, Florya'dan Ayrıldı!

Tesislerde zaten tadilat var. orada şu anda klube ait belge bulundurulması söz konusu değil. Bütün belgeler TT Arena'da. Arama orada olacak.

bülent tulun'un spor yorumculuğu yaptığı süreçte telefon konuşmalarında adı geçtiği için ve şuan ki ofisinin arena'da ve florya'da olduğu için buralarda arama yapılıyormuş..direkt kuluple alakası olmayan bişey..

bülent tulun'un spor yorumculuğu yaptığı süreçte telefon konuşmalarında adı geçtiği için ve şuan ki ofisinin arena'da ve florya'da olduğu için buralarda arama yapılıyormuş..direkt kuluple alakası olmayan bişey..

Şu anda NTVSPOR'da aynısı söyleniyor. Bülent Tulun'un ofisi önceden Florya Metin Oktay Tesisleri'ndeydi. Şimdi TT Arena'da. Kendisine ulaşılıp evinde arama yapılacak. Kulüp ile ilgili herhangi bir arama söz konusu değil.

GALATASARAY'ımızın altın'dan çıkıcak tek şey fenerbahçedir..kaldı'ki biz erkek adamız..tükürdüğümüzü yalamayız..en ufak falsomuz varsa düşürsünler!..

Cevap: Emniyet, Florya'dan Ayrıldı!

Tesislerde zaten tadilat var. orada şu anda klube ait belge bulundurulması söz konusu değil. Bütün belgeler TT Arena'da. Arama orada olacak.

O zaman oradan ayrıldılar. Arkadaşlar başlığı değiştirirse iyi olur. Onlar aramadan ayrıldılar yazdılar. Bende Florya'da olduğunu tahmin edip, böyle yazdım. :)

O değil de ntvspor muhabiri TTA'nın önünde çok fena madara oldu...Kekeleyip duruyor" eee şu an bu araçların hangisi emniyet güçlerine hangisi Galatasaray kulübüne ait tesbit edemiyoruz kem küm" çok aradı emniyet güçlerini TTA'da ama nafile...

Fuat Akdağ hala "Florya'da, TTA'da ve Tulun'un evinde polis arama yapıyor" diyor. Bu insanlar algılama özürlü ama daha da fazla zavallı!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt