Florya Metin Oktay Tesisleri


florya%20metinoktay.jpgAdını Galatasaray'ın efsanevi forvet oyuncusu Metin Oktay'dan alan Metin Oktay Tesisleri, Florya'da 80 hektarlık bir alanda kuruludur.Metin Oktay Tesisleri; Merkez Yönetim Binası, Kamp Binası, dört adet tam boy futbol sahası, Genç Takım Tesisleri, Kapalı Spor Salonu, Galatasaray Futbol Okulu, Galatasaray Hastanesi, restoranlar, eğlence alanlarının yanı sıra Galatasaray Basketbol ve Voleybol takımları için yapılmış olan eğitim tesislerinden oluşmaktadır.Türkiye Milli Eğitim Bakanlığı'nın yetkisi altında bulunan Futbol Okulu, ülkenin dört bir yanından seçilen küçük oyuncular için kalitesi resmi açıdan tamimiyle onaylanmış bir okul durumundadır. Yatakhanelerde kalan çocuklar bakanlığın eğitim programına uygun olarak eğitim görmektedir.Florya Metin Oktay Tesisleri, aşağıdaki parsellerden oluşmaktadırTapulu arazi

22,627 m2GSGM (Bedelsiz Kullanım Hakkı)

19,250 m2Hazine'den (İrtifak Hakkı)

68,347 m2Toplam Arazi

110,224 m2İşgal Altındaki Hazine Arazisi

30,347 m2Net Alan

19,877 m2Tesis Yönetmeni

Fahri YılmazUlaşım Bilgileri:

Metin Oktay Tesisleri

Florya / İstanbul
 
Cevap: Florya Metin Oktay Tesisleriİstanbul'un en pahalı yerinde antreman yapıyoz. Biraz planlı bir şekilde belimizi doğrultup tesisleri şehir dışında bir yere taışıyıp burayı değerlendirmeliyiz, buradan elde edilecek gelir takımı Satürn'ün halkalarında halaya çıkartır yeminle...
 
Cevap: Florya Metin Oktay TesisleriKüçükçekmece'de yeni bir tesis projesi var diye bir şeyler söyleniliyordu, bunun sebebi de Florya'nın değerinden faydalanılmak istenmesi. Her ne kadar artık benimsenmiş bir yer olsa da, Galatasaray'a katacağı varlıklar düşünülerek değerlendirilebilecek bir proje gözüyle bakıyorum.
 
Cevap: Florya Metin Oktay TesisleriBüyükçekmece'deki alana taşısalar burayı daha iyi olur. Söylentiler vardı ama ses çıkmadı sonra.
 
Cevap: Florya Metin Oktay TesisleriFlorya'nin tasi topragi altindan daha pahali. Metrekare fiyatlari binlerce TL'yi buluyor. Residance'larin, villalarin eksik olmadigi güzide bir semt.Biz is orda top kosturuyoruz. O da antrenman icin. Komik olsa gerek. Ama havasi var mi? Var tabi :)
 
Cevap: Florya Metin Oktay TesisleriKüçükçekmece'de yeni bir tesis projesi var diye bir şeyler söyleniliyordu, bunun sebebi de Florya'nın değerinden faydalanılmak istenmesi. Her ne kadar artık benimsenmiş bir yer olsa da, Galatasaray'a katacağı varlıklar düşünülerek değerlendirilebilecek bir proje gözüyle bakıyorum.Büyükcekmeceye tasiniyoruz insallah. öncelikle 100 küsür dönümlük bir araziden bahsediliyor. Daha sonra bu rakam 150'lileri bulacak gibi.Ama Florya gercekten cok degerli bir konumda. Akillica degerlendirilirse inanilmaz bir gelir elde ederiz. Florya cok önemli bir yatirim araci olacaktir! Bundan eminim!
 
Cevap: Florya Metin Oktay TesisleriBüyükcekmeceye tasiniyoruz insallah. öncelikle 100 küsür dönümlük bir araziden bahsediliyor. Daha sonra bu rakam 150'lileri bulacak gibi.Ama Florya gercekten cok degerli bir konumda. Akillica degerlendirilirse inanilmaz bir gelir elde ederiz. Florya cok önemli bir yatirim araci olacaktir! Bundan eminim!Pardon Büyükçekmece idi evet, yanlış hatırlamışım. :)Gayrimenkul ve tesisleşme konusunda çok akıllı hamleler yapmışız zamanında ve elimizdeki bu tesislerin topladığımızda milyar dolardan fazla değerleri var, bu arazileri kulübe düzenli gelir sağlayacak şekilde kullanmamız gerek, Ünal Aysal'dan bu konuda da çok doğru hamleler bekliyorum.
 
Cevap: Florya Metin Oktay Tesisleri5 tane mevcut kapısı bulunmaktadıra.payrıca bir kapısında seni buraya getiren yeteneğin ise kalıcı olmanı sağlayan karakterindir yazılı söz bulunmaktadır
 
Cevap: Florya Metin Oktay Tesisleriben iki defa florya ya gittim bir defa avrupa karti diye bir olay vardi futbolcular ile tanistik yemek yemistik florya da her yeri gezdik cok güzel bir gündü.
 
Cevap: Florya Metin Oktay Tesisleriaslında tesisleri Büyükçekmeceye taşıyıp stadı buraya yapacaktın. Her maç dolardı stad şehir merkezinde olduğu için ( Ayrıca florya - bakırköy - bahçelievler çevresi alayı Galatasaraylı insanların )
 
Cevap: Florya Metin Oktay Tesisleri6-7 kez gittim. Yazın taraftara açık antrenman olursa gidin futbolcuları yakından görebilirsiniz. Bu sezon 1 kez açıldı taraftara gittim bütün ekibi yakından gördüm ortam çok güzeldi.
 
Cevap: Florya Metin Oktay TesisleriBen olsam arena stadının yakınlarına bir yere büyük bir kompleks yaparım aynı la masia gibi genç oyuncuların arena stadına bakarak çalışmalarını yapmalarını odalarının orada olmaları ve birgün orada oynama hayaliyle futbola odaklanmalarını sağlardım :)
 
Cevap: Florya Metin Oktay TesisleriTesislerimiz çok güzel bir yerde, bence taşımaya lüzum yok. Ama yenileme çalışmaları falan yapılsa iyi olur :)
 
Üst Alt