Florya'da Büyük Bir Operasyon Hazırlığı! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Florya'da Büyük Bir Operasyon Hazırlığı!

Galatasaray'da başkan Dursun Özbek ve Sportif A.Ş.'den sorumlu yöneticiler, Fransa'dan döner dönmez Florya'da büyük bir operasyon yapmaya hazırlanıyor.

EURO 2016'yı takip etmek için Fransa'ya giden Galatasaray Başkanı Dursun Özbek'in, İstanbul'a döner dönmez Florya'da yöneticilerle bir zirve yapacağı öğrenildi.

Sportif A.Ş.'den sorumlu yöneticiler Alp Yalman, Levent Nazifoğlu ve Mehmet Özbek ile bir araya gelecek olan Sarı Kırmızılılar'ın başkanı, flaş bir karar alarak ay başında, Mustafa Denizli'yle birlikte gelen kondisyoner Stefona ve Futbol Direktörü Cenk Ergün ile yolları ayırmayı planlıyor.

Florya'da köklü değişikliklerin yapılacağı öğrenilirken, kulüp içerisinde birçok kişinin görevinden olacağı belirtildi.

Transferler ve hoca görüşülecek

Yöneticilerin bir araya geldiği görüşmede aynı zamanda Sarı Kırmızılılar'ın teknik direktör konusu ile yapılacak olan transferlerin görüşüleceği de bildirildi. Bilindiği üzere sezonu Jan Olde Riekerink ile tamamlayan Galatasaray'da futbolcular, Hollandalı teknik adamı takımın başında görmek istiyor.

Ayrıca geçen sezon forvet ve ön liberoda sıkıntı yaşayan Cim Bom, bu mevkilere yapılacak olan transferleri de masaya yatıracak.

Metin Karabaş / Fanatik

45af1df52b2c30416080dfac6d69854a.jpg

Öyle bir hale geldim ki hiçbir habere inanasım gelmiyor.Hele transfer ve hoca haberlerine bakmıyorum bile.Transfer sezonunun bir an önce bitmesini bekliyorum.

Bu zor dönemde allah askina fransada ne isin var derler adama , bak hele fransadan dönünce basliyacakmis allah seni bildigi gibi yapsin capsiz herif

Üst Alt