Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
f8e7e2b05b634964b86468d1ba80fa69.jpg

Galatasaray'da 5-1'lik Başakşehir mağlubiyeti sonrası Florya'da kritik bir toplantı gerçekleşecek.


Başkan Dursun Özbek, Sportif Direktör Cenk Ergün ve teknik direktör Igor Tudor, ağır yenilginin sebeplerini masaya yatıracak.Başkan Dursun Özbek'in tarihi mağlubiyet sonrası çok sinirlendiği ve Hırvat teknik adama bu sonucun nedenlerini soracağı ifade edildi.

Toplantıda Başakşehir maçı öncesi takımın hazırlık periyodu, sahaya çıkan kadro ve oyuncu tercihleri konuşulacak.Galatasaray yönetiminde bir çok isim, Tudor'un sezon başından bu yana özellikle zorluk derecesi yüksek maçlarda verdiği kararları hatalı buluyor.

Salı günü TT Stadında yapılacak haftalık olağan yönetim kurulu toplantısında da Florya'daki görüşmeye göre Tudor'un geleceği masaya yatırılacak. Başkan Dursun Özbek, yöneticilerden Hırvat çalıştırıcı ile ilgili görüşlerini alacak.

Yönetim kurulu üyelerinin bir kısmı teknik direktör değişikliğinin takımı olumlu etkileyeceğini düşünüyor. Bir diğer kısım ise sezon boyunca Tudor ile devam etmenin istikrar açısından uygun olacağı görüşünde birleşiyor.

Ntvspor
 
Son düzenleme:
İstikrarmış başlarım istikrarına her büyük maçta 4-5 yiyip dönelim istiyorlar galiba yollayın çakma conteyi hocasız çıksak daha iyi oynardık dünkü maçta artık bahanesi kalmadı açıkcası.
 
ulan neyi masaya yatırıyorsunuz evrenin sırrını mı çözüyorsunuz?Bu kadar salak saçma iş olmaz şuurunu kaybetmiş ne yaptığını bilmeyen birde bunun üzerine futbol ve futbolcudan zerre anlamayan bir adam takımın başında!Masaya yatırılması gereken tek şey tudorun kendisidir.
 
Evet çok iyi büyük maç kazanamama istikrarı! Gönderin şunu bakın bayernde rezil durumdaydı heynkesi getirdi eski günlerine döndü.Çare Terim-HasanŞaş-Albayrak üçlüsü.
 
la tudora sorsan nolacak adam bilmiyor ki =)

sol kanat yok diye itiraz ediyorduk adam sağ kanadı da yok etti.

eren-gomis gibi iki pivot santraforla deplasman maçına çıkan adamdan hiç bir şey olmaz.
 
[FONT=&quot]Galatasaray'da kritik toplantı başladı. Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Sportif Direktör Cenk Ergün ve teknik direktör Igor Tudor gelişmeleri masaya yatırıyor.(Ntv Spor)[/FONT]
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt