Florya'da Sürpriz Zirve!


32660284494c46499aa8384edf1760b6.jpg

Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek, Florya Metin Oktay Tesisleri'nde Igor Tudor ile bir araya geldi.

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, haftalık olağan yönetim kurulu toplantısının ardından Florya Metin Oktay Tesisleri'ne geçerek teknik direktör Igor Tudor ile biraraya geldi. Yaklaşan yeni sezon öncesi Florya'da durum değerlendirmesi yapan Özbek, takım hakkında detaylı bilgi aldı.

Teknik direktör Igor Tudor'un, Avusturya kampı hakkında kapsamlı bir rapor sunduğu görüşmede, oyuncuların form durumları ve yeni transferlerin katkısı konuşuldu. Ndiaye transferi için başkan Özbek'e yeniden teşekkür eden Tudor, Senegalli oyuncunun orta sahada en önemli kozlardan biri olacağını belirtti.

Yeni transferler hakkında da bilgi alan Dursun Özbek, Tudor'a lige iyi başlamanın çok önemli olduğunu söyledi. Süper Lig'de ilk haftaların taraftarın desteğini almak adına kritik olduğuna değinen Özbek, Tudor'a ve ekibine güvendiğini sözlerine ekledi.

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, bu sezon Florya Metin Oktay Tesisleri'nde kendisi için ayrılan odada sık sık bulunarak takımla daha çok iletişime geçecek ve hafta boyunca tesislere gelerek teknik ekibe daha yakın olacak.

NTV Spor
 
Üst Alt