Florya'da Transfer Zirvesi! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Florya'da Transfer Zirvesi!

page_galatasaray-depayi-gozune-kestirdi_825093434.jpg

Galatasaray’da Başkan Dursun Özbek ve futbolun başındaki isim Levent Nazifoğlu, Florya Metin Oktay Tesisleri’nde teknik direktör Riekerink’le buluştu. Üçlünün gündeminde devre arasında yapılacak transfer operasyonu vardı. Hollandalı hoca, Depay ve Niasse’nin mutlaka alınmasını istedi.

Cim Bom’un transfer gündemi hareketleniyor..

Son haftalarda takımın hücum konusunda sıkıntı yaşadığını tespit eden teknik direktör Jan Olde Riekerink, bu görüşünü yönetimle de paylaştı. Bunun üzerine kulüp başkanı Dursun Özbek ile Sportif A.Ş. yöneticisi Levent Nazifoğlu, dün Florya Metin Oktay Tesisleri’nde Hollandalı hocayla buluştu. Bu görüşmede, devre arasında Manchester United’tan Memphis Depay ve Everton’dan Oumar Niasse’ın mutlaka transfer edilmesine karar verildi.

Ayrıca 65 milyon Euro’yu geçmemesi gereken kadro maliyetinin korunması adına, kiralık alınan Sigthorsson’un gönderilme seçeneği de açık tutuluyor. Bununla birlikte Hamit, Linnes ve Salih gibi sık kullanılmayan oyuncularla devre arasında yolların ayrılması da gündemde.

Şampiyonlar Ligi kadrosu

Levent Nazifoğlu, Riva ve Florya’nın satışına karar verilen kongre öncesi, buradan onay çıkması halinde Şampiyonlar Ligi’nde final oynayacak nitelikte bir kadronun kurulacağı müjdesini vermişti. Sarı-Kırmızılılar bu hedef doğrultusunda öncelikle Devler Ligi’ni garanti altına almanın hesapları içinde. Yönetim bu yüzden şampiyonluk yolunda deyim yerindeyse hiçbir masraftan kaçınmayacak.

Fanatik

Devre arası manudan depay ile schweinsteiger mancity den denayer evertondan niasse kiralansa tadından yenmez :D

Fiko olsaydi bu Depay'ı 2 milyon euro verip 1.5 yıl kiralardı.Ama dursun ve nazif o capta degil maalesef

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alamayacagini bildigim icin diyorum :asd:

Ya alırsa?Alırsa olacaksın demek ki.Kaldı ki ben yayınladığım bir deklarasyonla Dursunculuktan istifa ettiğimi belirttim.Ama sen görüşünü değiştirip Dursuncu olmaya karar verirsen benim de karşında bir Anti-Dursuncu olarak dikilip seninle tatlı bir rekabete gireceğimden şüphen olmasın.

Ulan madem transfer yapacaksınız kanat oyuncusu ihtiyacımız var sayın JoR veya hiçbir yönetici düşünmüyor mu şuan takımımızda kendi yaş grubunda en iyi sol kanatlardan birisi Bruma var biz takıma sağ kanat alalım diye akıl etmiyor mu kimse allahını severseniz yav gerlirse Depay bu ego ile hayatta sağ kanat oynamaz illa sol kanat onuycam der tek adam akıllı oynayan oyuncumuz Bruma'yı sağ kanada habseder onunda performanının içine ederiz
sağ kanat alın la :hat: böyle hızlı solak yardıra yardıra gidebilecek birisi hani Salah'ın 1-2 tık altı bir adam bulsun koca scout ne işe yarıyor

Ya alırsa?Alırsa olacaksın demek ki.Kaldı ki ben yayınladığım bir deklarasyonla Dursunculuktan istifa ettiğimi belirttim.Ama sen görüşünü değiştirip Dursuncu olmaya karar verirsen benim de karşında bir Anti-Dursuncu olarak dikilip seninle tatlı bir rekabete gireceğimden şüphen olmasın.
Ne zaman yayinladin ben niye kacirdim bu olayi yav? :D

Üst Alt