FM Kariyerim | Stancu M. United'da - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

FM Kariyerim | Stancu M. United'da

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: FM Kariyerim | Stancu M. United'da

Ya evet öyle diyorlar ama bence Adu'ya hakarettir bu. Bambaşka bir adam..

''Yedi tane Dünya Güzeli ile birlikte olduğumu söylüyorlar… Bu yanlış; sadece dört tanesiyle birlikte oldum. Diğer üçünü geri çevirdim''

''2005 yılında içkiyi ve kadınları bırakmaya kara verdim. Bu hayatımın en kötü 20 dakikasıydı.”

''Eğer bana üç kişiyi çalımlayıp 30 yarddan samsunspor'a nefis bir gol atıp tribünleri ayağa kaldırmak mı, dünya güzelini yatağa atmak mı diye sorsanız karar vermesi çok zor olurdu. şanslı biri olarak her ikisini de yaptım. ama birini 50 bin kişinin gözleri önünde'''

gibi ünlü sözleri vardır üstadın.

''Yedi tane Dünya Güzeli ile birlikte olduğumu söylüyorlar… Bu yanlış; sadece dört tanesiyle birlikte oldum. Diğer üçünü geri çevirdim''

''2005 yılında içkiyi ve kadınları bırakmaya kara verdim. Bu hayatımın en kötü 20 dakikasıydı.”

''Eğer bana üç kişiyi çalımlayıp 30 yarddan samsunspor'a nefis bir gol atıp tribünleri ayağa kaldırmak mı, dünya güzelini yatağa atmak mı diye sorsanız karar vermesi çok zor olurdu. şanslı biri olarak her ikisini de yaptım. ama birini 50 bin kişinin gözleri önünde'''

gibi ünlü sözleri vardır üstadın.
Lan gaza geldim George Best videoları izliyorum senin yüzünden. Allah seni ıslah etsin by MUHAMMET GÜLHAN :ask:

Stancu oyunda gayet iyi.

Yedek forvet olarak alirdim hep oyunda, abartmiyorum her girmesine gol atardi neredeyse.

Yedek oynayarak CL'de gol krali oldu, finalde yedekten girip 2 gol atti sampiyon etti takimi.

Öyle bir performansdan sonra Deportivo'dan baska takim teklif yapmadi ama yinede. :)

fmdir ne yapsa yeridir

serveti barcelona

kewellı real madrid

hakan baltayı at. madrid

gökhan zanı porto

almıştı benden fm 2010da

Benim rekorum arda'yi Man U'ye 25 milyona satmak ve birdahaki satis fiyatindan 50% pay sahibi olmakti. Bunu 1 sefer gerceklestirdim bir daha yapamadim.

stancunun potansiyeli 155 oyunda.yaşı da genç.özellikleri de fena başlamıyor.

database large da olsa small da olsa bu sebeplerden dolayı stancuya 1-2 sezon sonra iyi teklifler geliyor.

her açtığım sezonda Aykut ve Ufuk a Atletico Madrid ve Sevilla dan teklif geliyor enteresan bir oyun :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt