FNwHC II - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

FNwHC II

Cevap: FNwHC II

Beyler yine kilitlenecek he bu gidişle. Az rahat durun lan resmi de editleyin.

haklısın teşekkür ederim editledim ama editlemem gerekiyor .. burda sadce erkek yok burda bayanlarda var .. eger burda dünyanın her tarafındaki bayanlar diye konu varsa konuda bol gögslü bacılar var ise burdaki doğuş resmininde kimseye batmaması lazım ki işte ne yazık ki editlemek durumda kalıyorum homofobik bireylerin beni 5 gün men etme endişesinden ..

saygılar

haklısın teşekkür ederim editledim ama editlemem gerekiyor .. burda sadce erkek yok burda bayanlarda var .. eger burda dünyanın her tarafındaki bayanlar diye konu varsa konuda bol gögslü bacılar var ise burdaki doğuş resmininde kimseye batmaması lazım ki işte ne yazık ki editlemek durumda kalıyorum homofobik bireylerin beni 5 gün men etme endişesinden ..

saygılar

haklısın.bir de erkek gibi isim yazıp görünen bayanlar varmış.refik oyleymiş.tayfun dedi.

saygılar

Hayir , burdaki Modlara hersey sikayet eden yalaka Boyslardan olmasin o?

Üst Alt