Football Manager 2017 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Football Manager 2017

Football Manager 2017

Kulübünüzün fikstürlerini de defterinize yazdığınıza göre doğrulanması gereken yalnızca tek bir tarih kaldı... Football Manager 2017'nin başlangıç düdüğünün 4 Kasım Cuma günü çalınacağını açıklamaktan mutluluk duyuyoruz.

O kadar uzun süre bekleyemem diyorsanız, kampanyaya katılan bir dijital mağazadan Football Manager 2017 için şimdi ön sipariş vererek Beta sürümü için ücretsiz erken erişimle birlikte tam sürümden en az iki hafta önce menajerlik kariyerinize başlayabilirsiniz. Beta'da başlanan kariyerlere tam oyunda devam edilebilecektir.

Kampanyaya katılan bir dijital mağazadan veya kutulu oyun satan bir mağazadan Football Manager 2017 için ön sipariş veya erken sipariş verdiğinizde, Football Manager Touch 2017'ye (PC, Mac veya Linux için) tamamen ücretsiz olarak sahip olacaksınız. Ön siparişiniz veya erken siparişinize özel olarak, Touch için "Yönetim kurulunu geçersiz kıl", "Kovma yok", "Tüm iş başvuruları", "Milli takım yönetimi"ni de içeren ücretsiz indirilebilir çeşitli içeriklerin ve "Mücadele" modunda oynanabilen 3 yeni görevin de sahibi olacaksınız. Touch, yönetimin daha akıcı olan "transferler ve taktikler" yöntemiyle yürütüldüğü bir oyundur ve bağımsız bir oyun olarak ayrı halde satın alınabilir.

Not: Eğer FM 13'ten itibaren oyunlarınız varsa %20 indirimle alabilirsiniz.

Uykusuz geceler yaklaşıyor...

orjinal al adam gibi oyna.

artık korsan oyunlar rahat vermiyor. paso crash dump hatası veriyor.

bir orjinal oyunu kaç pc kurabiliyor? bilginiz var mı?

oyunu aktif edebilmen için steam hesabın olmalı. O hesapla istediğin bilgisayarda kurup indirebilirsin.

steam hesabı tam olarak ne oluyor?

aylık bazda sabit ücret mi veriyorsunuz?

ismini daha önce duydum ama oyunlar ile fazla aram olmadıgı icin nasıl bir sistem oldugunu tam olarak bilmiyorum.

40 yılın basında bi fm 2016 oynayayım dedim, oda crash dump hatası verip oyundan attı :(

ismini daha önce duydum ama oyunlar ile fazla aram olmadıgı icin nasıl bir sistem oldugunu tam olarak bilmiyorum.

40 yılın basında bi fm 2016 oynayayım dedim, oda crash dump hatası verip oyundan attı :(
Hesabı almak ücretsiz steam üzerinden aldığın oyunlara para veriyorsun sadece

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

steam, oyunların satıldığı, online oynanmayı sağlayan bir platform. Ücret yok, sadece hesap açıyorsunuz.

Çalışanlarının hepsi gönüllüymüş. Araştırmacılar, çevirmenler bir kuruş para almıyormuş. Çok ilginç gerçekten. :)

Üst Alt