Football Manager 2024 - Sayfa 46 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Football Manager 2024

yine kolpadan upgradeler gelecek gibi durmakta

#FM25 İçin Reddit'te Paylaşılan Söylentiler

Teknik Direktörün Gözünden Maç İzleme Seçeneği
CA-PA Değerlerine Ek Olarak Yeni Bir Hesaplama Daha Oyuna Ekleniyor. (Disiplin Puanı vb.)

Genç Oyuncularda Boy Uzaması, Tüm Oyuncularda Kilo Alma-Verme ve Buna Bağlı Olarak Fiziksel Özelliklerde Artış-Azalış Olacak (Beslenme Bölümüyle Diyet Ayarlama, Oyunculara Hedef Kilo Belirleme)

Oyuncu Sözleşmelerine Ev İmkanı, Ülkesinde Geçirebileceği Gün Sayısı, Sene İçerisinde Çıkacağı Maç Sayısı vb. Detaylar Geliyor.

Takım Mağazası Açma ve Tesis Taşıma Özellikleri Geliyor.

Taktik Değişiklerine Takımın Alışması ve Tepki Göstermesi Değişiyor. 3-4-3'de 3-5-2'ye Geçtiğinizde Takımın Taktiğe Uyumu Artık Çok Daha Önemli. Oyuncuların Taktik Alışkanlığı Değişiyor. Uzun Süre 3-4-3 Taktiğinde Oynayan Bir Oyuncuyu Transfer Ettiğinizde Farklı Bir Taktikle Oynarsanız Oyuncunun Taktiğe Uyum Süresi Artacak.
Boku yedik şimdi bütün sezon kilo alanlarin diyetiyle uğraş dur

Uzunca zamandır oynamadım. Oyuncuların mutsuz olup şikayet etme mevzuları eski versiyonlara göre düzeldi mi? En son benim bir oyunda "rotasyon oyuncusu" statüsünde olan (ve kontratta öyle anlaştığım) oyuncular ligin henüz 5. haftasında 2 maçta ilk 11 çıkmış olmasına ve üstüne 2 maç oyuna sonradan girmiş olmasına rağmen "beni yeterince oynatmıyorsun, gidicem" falan diyebiliyordu...

Böyle saçma sapan şeyler o kadar baymıştı ki çok sevdiğim serinin son bilmemkaç versiyonunu almadım bile. Düzeldiyse belki gelecek versiyonu alırım.

Uzunca zamandır oynamadım. Oyuncuların mutsuz olup şikayet etme mevzuları eski versiyonlara göre düzeldi mi? En son benim bir oyunda "rotasyon oyuncusu" statüsünde olan (ve kontratta öyle anlaştığım) oyuncular ligin henüz 5. haftasında 2 maçta ilk 11 çıkmış olmasına ve üstüne 2 maç oyuna sonradan girmiş olmasına rağmen "beni yeterince oynatmıyorsun, gidicem" falan diyebiliyordu...

Böyle saçma sapan şeyler o kadar baymıştı ki çok sevdiğim serinin son bilmemkaç versiyonunu almadım bile. Düzeldiyse belki gelecek versiyonu alırım.
Öyle olsa yine iyi. Hat-trick yaptığı maçtan sonra "aferin koçum iyi oynadın" diyon, "ben öyle düşünmüyorum. Bence senin standartların düşük" diye tripleniyor.

Tamam öyle diyorsan öyle olsun diyon, "bu mevzu burda kapanmaz haberin olsun" diyor. Zıvanadan çıkıp 5 topçuyu yanına alıyor karşına geliyor gitmek istiyorum diye.

Sebep ne? Hat trick yaptığı için tebrik ettin.

Yapay zekanın çılgın attığı şu dönemde, üç beş basmakalıp diyalog üzerinden bile saçmalayan bir sistem.

Her şeyden öte, futbolcuyla yazışarak konuşabilmemiz lazım oyunda. Tıpkı chatgpt gibi gelişmiş bir yapay zekanın entegre edilmesi gerek.

Öyle olsa yine iyi. Hat-trick yaptığı maçtan sonra "aferin koçum iyi oynadın" diyon, "ben öyle düşünmüyorum. Bence senin standartların düşük" diye tripleniyor.

Tamam öyle diyorsan öyle olsun diyon, "bu mevzu burda kapanmaz haberin olsun" diyor. Zıvanadan çıkıp 5 topçuyu yanına alıyor karşına geliyor gitmek istiyorum diye.

Sebep ne? Hat trick yaptığı için tebrik ettin.

Yapay zekanın çılgın attığı şu dönemde, üç beş basmakalıp diyalog üzerinden bile saçmalayan bir sistem.

Her şeyden öte, futbolcuyla yazışarak konuşabilmemiz lazım oyunda. Tıpkı chatgpt gibi gelişmiş bir yapay zekanın entegre edilmesi gerek.

Eskisi gibi cd'den falan oynuyor olsaydık cd'yi çıkarıp kırardım muhtemelen :D

Üst Alt