Football Manager Hikayeleriniz ve Daha Fazlası (Arşiv) - Sayfa 351 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Football Manager Hikayeleriniz ve Daha Fazlası (Arşiv)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yav bu Fm 19 harbiden çok kolay olmuş.Alena'yı kiralamıştım 1 seneliğine parasını Barça ödüyor.1 sene daha uzattım sözleşmesini yine parasını Barça verecek

Ekstra olarak Reguilon ve Ceballos'u kiraladım onların parasını da Real verecek böyle takım dizilir yaw ama tabi kiralama sınırı var o sıkıntı

Max Aaronsı 6 ay oynattım Newcastle bonuslarla 43 milyon euro + sonraki satıştan pay yüzde 50 önerdi.Reddettim oyuncu yanıma gelip ağladı yok neymiş büyük kulüpte oynamak istiyormuş.Şimdi ben bu heriften baya memnunum sözleşmesinin fiyatını artırıp olayı çözmek istedim ama yaklaşık olarak 10 kulüp felan takip ediyor çocuğu o yüzden sözleşme imzalamak istemiyor

West Brom benden sonra ligde 2.ci maçım vardı mecbur olarak onu oynatayım dedim uzun zaman sonra en kötü maçını oynadı onun yüzüne gol yedim maç zora girdi.Bir ton top kaybı yaptı rekor kırdı herhalde.Morali baya düşük şimdi bu oyuncu elde tutmak için ne yapmalı ? Lig sonuna kadar oynatırsam hayinlik yapacak gibi
kabul etseydin keşke teklifi

bana göre satış listesine koy gitsin

ama o tekliften daha düşükleri gelecektir

bonusları iptal edip nakit parayı yüksek tutacak bir pazarlık ile kurtarabildiğin parayı kurtar

Max Aaronsı 6 ay oynattım Newcastle bonuslarla 43 milyon euro + sonraki satıştan pay yüzde 50 önerdi.Reddettim oyuncu yanıma gelip ağladı yok neymiş büyük kulüpte oynamak istiyormuş.Şimdi ben bu heriften baya memnunum sözleşmesinin fiyatını artırıp olayı çözmek istedim ama yaklaşık olarak 10 kulüp felan takip ediyor çocuğu o yüzden sözleşme imzalamak istemiyor

West Brom benden sonra ligde 2.ci maçım vardı mecbur olarak onu oynatayım dedim uzun zaman sonra en kötü maçını oynadı onun yüzüne gol yedim maç zora girdi.Bir ton top kaybı yaptı rekor kırdı herhalde.Morali baya düşük şimdi bu oyuncu elde tutmak için ne yapmalı ? Lig sonuna kadar oynatırsam hayinlik yapacak gibi

Sakın kadro dışı bırakıp t.liste koyma. Beni T.liste koy diyecektir kabul etme.
Kontrat, maaş önermene gerek yok zaten kabul etmeyecek ilgi kaybolana kadar.
ilk on birden ne olursa olsun çıkarma ısrarla oynat. Hiç bir oyuncu sürekli kötü oynayamaz. Sakatlanana kadar oynat gitsin. Kırmızı yerse en ağır maaş kesintisini yap.
Her basın toplantısında oyuncuyu eleştir, satmayacağını deklare et. Her türlü zorluğu çıkar.
17'de oluyordu 19 da hala mevcut mu bilmiyorum ama takım arkadaşlarını yanına alıp seninle toplantı yapmaya tehdit etmeye gelecekler. Takımın başarısının daha önemli olduğunu onlara hatırlat. Geri vites yaptığın an yanarsın SAKIN! tehditlere boyun eğmiyoruz.

Bundan sonra ne olur peki? Oyuncu iyi kötü oynar. Taliplerden yine teklifler gelecektir. Yakın zamanda kontratı bitmiyorsa satmakta istemiyorsan salla gitsin. Eninde sonunda ilgi kaybolacak ve oyuncu da yılacaktır. O ara kontratı yapıştırırsın. Şampiyonlar ligine kalırsan da çok iyi olur sesi kesilecektir.

Bu oyunda en büyük dert ben gideceğim diyenler değil. İki gol atınca yeni kontrat zamlı maaş isteyenler üç ayda geliyor hepsi bu taleplerle.

48821

Lig bitti

48822

Özellikle bir ara takım çok bocaladı

2.Kalecime güvenmediğim için devre arası Rossbach'ı almıştım hem as kalecim hem o sakatlandı aynı anda 1,5 ay felan yoklardı sonuç öyle oldu

3.kalecimi bazı zorluklardan dolayı 11 maça çıkarmışım o maçların 7 sinde puan kaybetmişim.Fena sövdüm herife :d

48823

Bu abimizi paketleyecem 50 veren felan çıkarsa direk yollacağım.Alt yapıdan yeni bir genç çıktı + ucuza 2 tane çok iyi sağ bek aldım

Etkileyici performans olarak 2 tane oyuncum ön plana çıktı

48824

48825

48826

Devre arası yaptığım transferler

Sporting'den bir adam aldım tip mip oyun olarak aynı Gelson Martins

48827

48828

48829

48830

48831

Gelecek sezon çalışmalarına başladık verilen bütçenin çoğunu harcadım.Ama takımda satılacak 3-4 para edecek topçu var onlardan güzel gelir bekliyorum bakalım

Orta saha forvet hattım tamam sadece defans problem satacağım adamlarla o açığı kapatacağım

48832

Uyum yakalayamadım pek hem defans hem sol kanatta Grealish verimli olamadı

Bir de ben maça göre çok taktik yaptım onun etkisi de olabilir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt