Football Manager Hikayeleriniz ve Daha Fazlası (Arşiv) - Sayfa 354 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Football Manager Hikayeleriniz ve Daha Fazlası (Arşiv)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Her engine her patch'ten sonra 1 ay icinde corap sokugu gibi cozuluyor

Fm 16: Bir CM bir AMli 4-4-2, duz ayakli kanatlar hayvan gibi orta kes kornerde yayda 4 kisi koy bug
Fm 17: Cift DMli 4-4-2 (RIP Aykut Kocaman), hayvan gibi possession cizgiye in ceza sahasina cikar, kornerde on direk
Fm 18: Wingbackli 5-2-3, ileride uc santrafor ters ayakli kose santraforlar, kornerde arka direk
Fm 19: Bir CM bir DMli 4-4-2, duz ayakli kanatlar ters ayakli santraforlar, tactan gol taktigi :asd:

Yok boyle bir oyun. Kardesim rastgeleligi artmis bir engine yapsaniza cesit cesit taktik koyuyorsunuz sadece biri hepsini yeniyor boyle oyun mu olur te allam. Sacma sapan challenge yapiyoruz biz de ben artik staff responsibilities'den her isi genel menajere falan birakiyorum topculari o aliyor challenge olsun diye

Abdüş (Ömür) hariç cüzi miktarlar vererek mükemmel genç bir kadro kurdum. Maaş bütçemi yarıya indirdim. Gelişeni sattım. %40 pay koydum. Satışa konulan 24 25 yaşındaki kaliteli oyuncuları kadroma kattım. Güzel bir yönetim sergiliyorum. Ama 1 2 sezon daha oynayıp sıkılırım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt