Football Manager Hikayeleriniz ve Daha Fazlası (Arşiv) - Sayfa 363 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Football Manager Hikayeleriniz ve Daha Fazlası (Arşiv)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
milan kariyerime
van de beeki aldım
ndombele müthiş bir profili var
ve işe yarıyordu diğer takımlarda
normalde ikisini alacaktım psg ndombeleyi aldı
bence ikisini de al :D
1 tane alacaksan ndombele
Üstad artık çok geç:(
Malesef ikisini alacak durumda değildim yabancı sınırından dolayı. Yoksa bütçe yetiyordu.
Van de beek i aldık geçtik. Umarım iyi katkı verir.
Sende nasıl oynuyor Van de beek?

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

topa sahipken direktiflerini gözden gezdir
birbiriyle uyumsuz şeyler var hocam
bana göre tabii
hocam şimdi kanatları kf oynatıyorsun
onlar içe kat ederek oynarlar ama takım geniş alanda oynuyor baya zorlanırlar öyle
sonra sağ bek sol bek ileri çıksın olayı da olmaz çünkü bu sefer kfler bekleri bekleyecekler

kanadı kullan bu sistemde hiç olmaz hele
uzun uzun anlatırım da şu an vaktim yok
bence 1-2 maç izle dikkat et ona göre değişiklik yap

aferin len öğrenmişsin

ama boldladığım kısımı çözememişsin

fm17 oynuyorum ben hala :) bug var oyunda .oyuncu kiraliık listesindeyse değeri 100 milyon bile olsa bedava sayılabilcek rakamlara alınabiliyor...

2023 sonrası ŞL alınır yav, FFP sayesinde 300-400 m euro para birikiyor.

PSG çok fena domine etti 8-9 sene. 6 CL şampiyonluğu var adamların o ara. Ben de Arsenal - Wenger ikilisi gibi dingil bir yönetim gösterdim. İyi teklif gelen oyuncularımı sattım habire. 1.5 milyar € bütçe vardı bir ara. UEFA'da 2 final, 1 şampiyonluk. CL'de 2 yarı final, sayısız çeyrek final ve gruptan çıkma vs. Son 2 sene direkt bu sene o sene diye başlayıp olmadık şekilde, son saniyelerde elendim kafayı yememek elde değil. İlk defa bir takımla bu kadar uzun kariyer yaptım ve ilk defa CL alamadan bırakacağım sanırım :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt