Football Manager Hikayeleriniz ve Daha Fazlası (Arşiv) - Sayfa 371 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Football Manager Hikayeleriniz ve Daha Fazlası (Arşiv)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
çok büyük külüpler sarmıyor ya istediğin oyuncuyu alabiliyosun ya.bence yani
ya tourquay takımını aldım ingiliz amatör liginde 8 senede primere çıktım stad kapasitem 5000'e çıktı transfer bütçesi 20 m,lyona çıktı fakirliğide dibine kadar yaşadım maksat zenginliğin sefasını sürüp sir alexin yanında adımız görünsün

@Can Karabacak

güncelleme sonrası oynadın mı aslanım
dün oynadım biraz, emre kılıncı iyi yapmıslar mert hakanın da zihinseli iyi gelişmiş ikisi de alınır bize. performans olarak oyun biraz daha akıcı olmuş sanki. onun haricinde pek bir şey göremedim çok maç yapmadım zaten maç motoru hakkında çok konusamam ancak bi oyuncum 2-3 maçta 4 gol attı uzaktan, ceza sahası dısından gol olma oranı artmıs gibi. frikikler de iyiydi gol oranı zaten bol gol bulunabilir dışarıdan

dün oynadım biraz, emre kılıncı iyi yapmıslar mert hakanın da zihinseli iyi gelişmiş ikisi de alınır bize. performans olarak oyun biraz daha akıcı olmuş sanki. onun haricinde pek bir şey göremedim çok maç yapmadım zaten maç motoru hakkında çok konusamam ancak bi oyuncum 2-3 maçta 4 gol attı uzaktan, ceza sahası dısından gol olma oranı artmıs gibi. frikikler de iyiydi gol oranı zaten bol gol bulunabilir dışarıdan
ben emreyi kış yaması öncesi almıştım iyi gidiyor şu an
forvetler daha çok gol bulabiliyor gördüğüm kadarıyla
orta saha futbolcuları özellikle iki yönlü ya da mezzalalar da atmaya devam ediyor
bekler orta açmayı öğrenmiş gibi

ben emreyi kış yaması öncesi almıştım iyi gidiyor şu an
forvetler daha çok gol bulabiliyor gördüğüm kadarıyla
orta saha futbolcuları özellikle iki yönlü ya da mezzalalar da atmaya devam ediyor
bekler orta açmayı öğrenmiş gibi
benim bekler biri modern hücum, diğeri kanat bek destek ikisi de çko asist yapıyor pozisyonlarda oluyorlar hep. bazen yine delirtiyorlar adam defanstan alıp kalenin agzına kadar sürüyor, kendi koşu hızından daha yavaş şut atıyor sonra :D oynanır bence başta çok kötüydü maç motoru ama

benim bekler biri modern hücum, diğeri kanat bek destek ikisi de çko asist yapıyor pozisyonlarda oluyorlar hep. bazen yine delirtiyorlar adam defanstan alıp kalenin agzına kadar sürüyor, kendi koşu hızından daha yavaş şut atıyor sonra :D oynanır bence başta çok kötüydü maç motoru ama
şey çok oluyordu bende
sağ bek sol beke atıyor vuruyor gol
en az 15-20 gol atmışımdır böyle

yükselirsin de takım bulman çok zor
bulduğun zaman da yönetim izin vermiyor
alt ligleri aç öyle ilerleyebilirsin
rizesporla başladım şu an personelleri yeniliyorum, bi türk gözlemci buldum yılmaz burul diye bi lavuque efsane özellikleri var. avrupada gözlem yapabildiği ülke çok olan bi gözlemci lazım. geçmiş serilerde sırp mitrovic vardı evliya çelebi gibiydi her yere bakabiliyodu şimdi kısmışlar elemanı

rizesporla başladım şu an personelleri yeniliyorum, bi türk gözlemci buldum yılmaz burul diye bi lavuque efsane özellikleri var. avrupada gözlem yapabildiği ülke çok olan bi gözlemci lazım. geçmiş serilerde sırp mitrovic vardı evliya çelebi gibiydi her yere bakabiliyodu şimdi kısmışlar elemanı
Scouting ağını daha geniş tutmak için şurdaki paketleri de açabilirsin.
1582465287595.png

Bu arada Fifa Dünya Kulüpler Kupası'nın formatı da değişmiş 2021 den sonra 4 yılda bir yazın yapılıyor.
bana denk geldi de baya hoş olmuş.
1582465614298.png

1582465746462.png
1582465775760.png
1582465873115.png

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt