Football Manager Hikayeleriniz ve Daha Fazlası (Arşiv) - Sayfa 473 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Football Manager Hikayeleriniz ve Daha Fazlası (Arşiv)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Pandemiden dolayi biraz vakit buldum ve bir heves sardi. FM20 indirip oynamamistim, 20/21 sezonu yamasi bulup Antalyaspor yolculuguma basladim.

Basladigimda transfer bütcemin 200-300 bin civari oldugunu gördüm ve morelim bozuldu. Nuri Sahini satmaya karar verdim. Tek sattigim oyuncu da kendisi oldu:

Antalya Transferler out.PNG

5 Milyonla takim kurarim dedim sagolsun baskan Ali Şafak Öztürk bütün hayallerimi yikti ve bu paranin 10% kullanabilirsin dedi. Adama yalvardim ettim ikna edemedim. 5 milyona adam sattim ve bütcem 700-800 bin civari oldu. Sagol Baskanim

Scout ekibimden hayir bulamadim scoutlugu kendim yaptim:

Antalya Transferler In.PNG

Gördügünüz gibi 500 bin Euro ile 5 transfer yaptim. Daha dogrusu 4 transfer yaptim. Sevgili baskanim bana Serkan Bakan isimli futbolcuyu hediye etti sagolsun. Fildisinden Abel Kasong 500 bin Euroya aldim. Oualid Azaro kiralik 1 milyonluk opsiyonu elimde, ve Pilsenden Ondrej Mihalik onun da 1 milyonluk opsiyonu elimde bulunmakta. Kadro derinligi icin de Pantic Chelsea den kiralik olarak geldi. Onun opsiyonu elimde degil.

Ve sezona basladik... hemde nasil tam olarak 2 Maglubiyet aldik. Birisi Galatasaray digeri ise lig sonuncusu Kayserispor. Sezonun ilk yarisi bitmek üzere ve takim 2. sirada. ve lider Galatasaray ile puan farki 3. GSnin mac eksigi var tabi. Sampiyonluk hedefimiz yok. Bastan Avrupa Ligi hesabi yapiyordum. Olacak gibi.

Antalya Puan durumu.PNG

Gelelim oyuncu istatistiklerine. Yaptigim transferlerden bir isim öne cikiyor. ONDREJ MIHALIK. Cek futbolcu takimi nerdeyse her macta tasiyor. Onun disinda Kasong da cok iyi bir futbolcu olma yolunda:

Gol kralligi.PNG

Formasyonumuz ve taktikler su sekilde:

Formasyon.PNG

Bu arada fenere 10 Puan fark çaktim çünkü nkfvas

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt