Football Manager Hikayeleriniz ve Daha Fazlası (Arşiv) - Sayfa 485 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Football Manager Hikayeleriniz ve Daha Fazlası (Arşiv)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Arkadaş bu Allah'ın belası Yedlin'i oyunda satabilen varmı ya? Hiç kimse oyuncuya teklif yapmıyor. Adam o kadar kalitesiz bir oyuncu ki PTT takımları 0 maaş katkısıyla kiralık teklifi yapıyor sadece.
teklif kabul etmiyor, nando da gitmiyor kontrat yeniledi diye

Dogan
Boey Nelsson Marcao Ömer
Assuncao
Faivre Benassi Cicaldau Kerem
Wind

ile oynuyorum 4-1-4-1 ama 1 = cm diger 2 si = cam

total:
Dogan ( opsiyon = 4,3 mio euro)
faivre (opsiyon = 3.8 Mio)
hlozek (opsiyon = 6.3)
Wind ( opsiyon = 9)
o.popescu (opsiyon = 2.1)

Assuncao 4 mio cektim
mo 3.x cektim
benassi satin aldim

teklif kabul etmiyor, nando da gitmiyor kontrat yeniledi diye

Dogan
Boey Nelsson Marcao Ömer
Assuncao
Faivre Benassi Cicaldau Kerem
Wind

ile oynuyorum 4-1-4-1 ama 1 = cm diger 2 si = cam

total:
Dogan ( opsiyon = 4,3 mio euro)
faivre (opsiyon = 3.8 Mio)
hlozek (opsiyon = 6.3)
Wind ( opsiyon = 9)
o.popescu (opsiyon = 2.1)

Assuncao 4 mio cektim
mo 3.x cektim
benassi satin aldim
James Wind muazzam bir forvet bende almayı düşünüyorum. Kerem Aktürkoğlu'nu 1 sezon boyunca sol kanat forvet olarak sürekli oynatım sezon sonu 38 milyon Euro'ya Burnley'e sattım, kesin oynat Kerem'i.

Alex Centelles 3m e iyi bir solbek, fiyatı iyi. morutanı amc yapıp sağ kanada ise biraz tuzlu ama Alex Collado gayet iyi oluyor. Tek forvet olacağı için ekstra Forvet almadım. Halil-Diagne-Muhammed yeterli.

Lyundama-feghouli-babel i şutladım. yedlin'i serbest bırakıcam, Diagneyi de 5-6ya Ocakta satarım.

Bir adet Dennis Man profili atın bakalım 22 den.

@Musap Aydinli Bütçeyi gördüğüm gibi ilk iş Gedson'u almak oldu oyunda pek ihtiyaç olmasa bile. 5 peşin kalanı 3 yıl taksitle toplam 10 milyona aldım. Biraz fazla verdim galiba, çok daha ucuza gelebiliyor. Taksitle oyuncu almanın da suyu çıkmış. Şampiyon olacağına inanıyorsan 30 milyonluk adama 5-6 peşin verip kalanını takside bağlayarak alabiliyorsun. Hemen kabul ediyor kulüpler. Şu taksit olayı yıllardır bozuk. :sopa::asd:

@Emrah Duvar ;

dm.jpg

@Musap Aydinli @Fatih Bakan @Ercan Önder şunu da alıp 1-2 yıl ilk 11 oynayacağı bir yere kiralayın, çok deli forvet olacak. Bedavadan biraz pahalı. Taksite bağlar alırsınız ucuza. ♥

1636600590333.png

Ben ilk yılımda bütün transfer bütçesini alt yapıya gömdüm.Ilerleyen yıllarda kural zorluyor ama deli topçular çıkıyor alt yapılardan.O yüzden bence yama indirmeyin

@Musap Aydinli Bütçeyi gördüğüm gibi ilk iş Gedson'u almak oldu oyunda pek ihtiyaç olmasa bile. 5 peşin kalanı 3 yıl taksitle toplam 10 milyona aldım. Biraz fazla verdim galiba, çok daha ucuza gelebiliyor. Taksitle oyuncu almanın da suyu çıkmış. Şampiyon olacağına inanıyorsan 30 milyonluk adama 5-6 peşin verip kalanını takside bağlayarak alabiliyorsun. Hemen kabul ediyor kulüpler. Şu taksit olayı yıllardır bozuk. :sopa::asd:

@Emrah Duvar ;

Ekli dosyayı görüntüle 141604

@Musap Aydinli @Fatih Bakan @Ercan Önder şunu da alıp 1-2 yıl ilk 11 oynayacağı bir yere kiralayın, çok deli forvet olacak. Bedavadan biraz pahalı. Taksite bağlar alırsınız ucuza. ♥

Ekli dosyayı görüntüle 141605
Nasil aldin gedsonu ya. Ben kiralamak istedim gelmek istemiyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt