Football Manager Hikayeleriniz ve Daha Fazlası - Sayfa 104 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
böyle bi yerde konferans ligi 1.tur eleme rövanşına çıkıcaz (ilk maç 0-0). helsinki, finlandiya.

800px-Finnair_Stadium_Helsinki.JPG

Gözlemci için Selçuk kaptanla konuştuk ama olmadı.Daha sonra başkanın bana hediye verdiği otellerden birine Abdurrahim Albayrak geldi.Monacosporla aram iyi boşver Antalyaspor'u sen oraya git istersen görüşme ayarlayayım dedi.Sevgili Monacospor sportif direktörüyle konuşarak bana iş teklifi gönderdi.60 milyon euro transfer bütçesini görünce kabul edecektim hatta daha da arttırabiliriz dediler ama kabul etmedim.250 bin euro transfer bütçem vardı şampiyonluk kutlamasında başkana içkiliyken 1-2 kağıda imza attırıldı.Bi baktık transfer bütçesi 8 milyon euro olmuş :D Hemen iyi transferler yaptık yabancı sınırı için :D

Şampiyonluk kutlamasına bu sefer başka ünlüler de katıldı.Dua Lipa çok sevdiği Antalya'ya gelip Antalyaspor'un şampiyonluk kutlamasında şarkı söyledi.Klasikleşen Antalyaspor amigosu Coşkun abimiz ve kankası Gazozcu Nuri de katıldı.Bunun yanında Antalyalı Bekir, Şahan Gökbakar Recep İvedik karakteriyle, Emre Aydın ve Serenay Sarıkaya da katıldı.Dua Lipa konserinden görüntüler birazdan paylaşılacaktır :D
mqdefault.jpg

recep-ivedik-poz-veriyor-recep-ivedik-1_9050374-10780_1920x1080.jpg

Üst Alt