Football Manager Hikayeleriniz ve Daha Fazlası - Sayfa 207 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
r-fatihterim-300200-792301.jpg

Mbappe'yi Liverpool'a Aguilarla takasladıktan sonra üstüne 30 milyon euro ve bonuslarla vermiştik yerine bi yedek olarak da Monaco'dan Mbappe'nin 2 yaş genci hem de daha az maaşlısı Boadu'yu 16 milyon euroya çözdük.Ben de anlamadım Lig devam ederken kadroya bile alabildim oynattım asistte yaptı.Fransa Ligi'nde olan bi kural sanırım bu :D Kaleci Donnarumma'yı da 60 milyon euroya satacaktık 2 kulüp talip oldu Chelsea ve Liverpool.Donnarumma önce Liverpool'a gitmek istemedi Chelsea'ye gitmek istedi sonra ne olduysa bi anda Liverpool'a gitti.İlk teklif geldiğinde Liverpool'un teklifi daha kârlıydı komisyon açısından bizim için :D Sonrasında ne oldu bilmem de Liverpool'a gitmeyi istedi Chelsea varken.Ya Mbappe çağırdı bunu gel beraber gidek Liverpool'a diye ya menajeri orda daha rahat oynarsın falan demiştir ya da oyuncuya yüksek maaş vermişlerdir diğer kulübe göre.Ben de yerine 2 tane yedek kaleci aldım.Manchester United'ın kalecisini alacam büyük ihtimalle ama önce 114 milyon euraya anlaştık oyuncuyla anlaşamadık dha sonra aynı bonservisi teklif ettik 140 istedi daha sonra teklif yaparız dedik gittik 160 milyon euro istedi daha sonra yine gittik 200 milyon euro isteyince transferi beklemeye aldık.Oyuncuyla kulüpten önce anlaşmak gerek oldu :D

Mbappe'yi Liverpool'a Aguilarla takasladıktan sonra üstüne 30 milyon euro ve bonuslarla vermiştik yerine bi yedek olarak da Monaco'dan Mbappe'nin 2 yaş genci hem de daha az maaşlısı Boadu'yu 16 milyon euroya çözdük.Ben de anlamadım Lig devam ederken kadroya bile alabildim oynattım asistte yaptı.Fransa Ligi'nde olan bi kural sanırım bu :D Kaleci Donnarumma'yı da 60 milyon euroya satacaktık 2 kulüp talip oldu Chelsea ve Liverpool.Donnarumma önce Liverpool'a gitmek istemedi Chelsea'ye gitmek istedi sonra ne olduysa bi anda Liverpool'a gitti.İlk teklif geldiğinde Liverpool'un teklifi daha kârlıydı komisyon açısından bizim için :D Sonrasında ne oldu bilmem de Liverpool'a gitmeyi istedi Chelsea varken.Ya Mbappe çağırdı bunu gel beraber gidek Liverpool'a diye ya menajeri orda daha rahat oynarsın falan demiştir ya da oyuncuya yüksek maaş vermişlerdir diğer kulübe göre.Ben de yerine 2 tane yedek kaleci aldım.Manchester United'ın kalecisini alacam büyük ihtimalle ama önce 114 milyon euraya anlaştık oyuncuyla anlaşamadık dha sonra aynı bonservisi teklif ettik 140 istedi daha sonra teklif yaparız dedik gittik 160 milyon euro istedi daha sonra yine gittik 200 milyon euro isteyince transferi beklemeye aldık.Oyuncuyla kulüpten önce anlaşmak gerek oldu :D

sene kaç kariyerde

kbtmrbj.png

Football Manager değil ama FİFA'da yeni bir kariyere başladım Manu ile. Temizlik şarttı. Defans hattından temizliğe başladık, Shaw ve Telles satıldı, Malacia as sol bek olarak başladı yedeğe ise Dorley (22) alındı. Maguire, Lindelöf, Bailly satıldı, bir tek Varane kaldı stoper olarak. Onun yanına Andersen alındı Palace'dan ancak bekleneni veremedi devre arasında yeni arayış olacak. Yedek olarak Benfica'dan Morato (20) ve Lyon'dan Lukeba (19) alındı. Lukeba as olarak oynuyor bazı maçlarda. Sağ bek ise Dest ve Wan Bissaka'ya emanet, bu sene çoğu maçta Wan Bissaka stoper olarak da kullanıldı. Orta saha komple değişti. Fred, Mctominay, Pogba, Van De Beek gönderildi. Yerlerine Guimares (25) , Tapia (25), Maddison (24) ve belki toparlar diye Dele Alli (26) alındı. Bruno Fernandes rotasyona çekildi. As orta saha kurgumuz bu şekilde Maddison gol krallığına oynuyor. Kanat rotasyonumuza Yeremy Pino (19) , Walter Galeno (23) ve Antony (22) katıldı. Antony istediğimiz şekilde skor üretemese de oyun katkısı iyi bu yüzden Rashford ile değişmeli oynuyor. Forvete ise yedek olarak Mitrovic (27) alındı. Yedekten girip katkı sağlıyor. Henüz 11 haftası tamamlanan ligde 23 puanla 4. sıradayız, Şampiyonlar liginde ise 4 maç sonunda 4 puanla 3. sıradayız. Takımda çok fazla oyuncu olmasından dolayı henüz tam bir as kadro yakalanmış ve istikrar sağlanmış değil.

Üst Alt