Football Manager Hikayeleriniz ve Daha Fazlası - Sayfa 271 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Pc olmadıgından fm 24 touch ile fethiyespor kariyerine bsşladım. Takımın hedefi orta sıralar ama iyi basladık sezona. Hedef üst lig artık

71ad838f13e73b8bea0e116479832457.jpg

fe523b53aaeb30985f694168ad01707f.jpg

0a34a5225e1852df955ba26b5df1530f.jpg

Touch için Logo paketi diye bi şey indirdim. Ama onu nereye kopyalayacagım bilemedim kaldım öyle. Androidde varmıs galiba ama ios da yok sanırım nette bulamadım. Yuklendiği klasörü bulup graphics e atmak lazım ama pc deki gibi ama beceremedim. Logo olmayınca hic sevmem ama tel den olunca yapack bi sey yok

Evet ilk sezonu bitirdik. Beklentinin üstünde performansla bitime 2 hafta kala tff 1. Lige yukseldik. Lakin orda bizi çiğ çiğ yerler gibi :(

Lig ve kupayı fb almıs

99f41095f644b2bb35cfef662adf4caf.jpg

Chelsea de 2. Yılım Galatasaraÿım hocasına bakınca Allahım bu gerçek olamaz dedim ve o hoca oyunda bu sene ligi 3. Bitiren takımı açık ara şampiyon yapmış ve uefada ceyrek finaldeyiz şuan. Sizce o hoca kim

Ligin yarisini tamamladik Trabzon ile aramizda 1 puanlik fark var.

Villa Torreira icin kapimi caldi 36,5 milyon EUR luk teklifi bomba gibi birakti

PSV de Kereme 20 milyon veriyor

Ne yapacagim bilemedim. Kanat var takimda baya da Torreira nin yerini nasil dolduracagim kis döneminde bilmiyrum baya kararsizim.

Keremi direk sutlayacagim sanirim

EDIT

Keremi satip gelen Parayi Ugurcana yatirdim
Yabanci kuralindan kurtuldum baska opsiyonum yoktu. Muslera da sezon sonu gidiyor

herkese girsin

Son düzenleme:
IMG_7505.jpeg

Rakipler çok erken koptu henüz 2. sezondayim basak sonuncu küme düsüyor sezon yarılanmadan en yakın takipçim Ankaragücü ile 10 puan fark var. Daha ikinci sezon dolmadan sıkmaya basladi ligi rotasyon kadro için kullaniyorum çok saçma

Üst Alt